ویکی درینک: دمنوش آویشن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویکی درینک: دمنوش آویشن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیماری و بهداشت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اگر طعم آویشن رو دوست داشته باشید خوردن دمنوش این گیاه میتونه لذت بخش باشه. روش درست کردنش هم خیلی آسون و سریعه.


به گزارش آکاایران: مثل بقیه دمنوش ها، کافیه مقداری برگ آویشن رو توی یه قوری برای چند دقیقه دم کنید. می تونید این نوشیدنی رو با عسل یا نبات شرین کنید و البته به نظر من اگه چند قطره آب لیموی تازه بهش اضافه کنید عالی میشه. یا می شه موقع دم کشیدن بهش لیمو عمانی اضافه کنید که طعم جالبی به دمنوش میده.

گیاه آویشن خاصیت ضد باکتریایی داره و مناسب برای برطرف کردن عفونتهای گوارشی و روده ای است. این دمنوش سبز رنگه و طعم قوی آویشن داره. اگر به برگ آویشن دسترسی ندارید می تونید از پودر آویشن استفاده کنید.

•••

مطلب فوق، پس از هماهنگی قبلی با سایت WikiDrink در سالم زی بازنشر شده است. WikiDrink ماخذی خواندنی در رابطه با انواع نوشیدنی های سرد و گرم است. همچنین می توانید نکات مفیدی در رابطه با خرید مواد اولیه، قهوه، میوه و حتی ابزارهای مرتبط با تهیه انواع نوشیدنی های سرد و گرم در این سایت بیابید.

چنانچه شما نیز مطلبی مرتبط با موضوعات منتشره در سالم زی را در وبگاه خود منتشر کرده اید، می توانید جهت بازنشر آن در سالم زی، با ما تماس بگیرید. 
بدیهی است، تیم تحریریه نشریه اینترنتی سالم زی در رد و یا قبول مطالب ارسالی جهت بازنشر، مختار و در ویرایش نگارشی و اجرای قواعد کلی نشر متون و تصاویر در سالم زی، آزاد است.

.

منبع :

ویکی درینک: دمنوش آویشن گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات