لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیماری و بهداشت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی

برای اکثر افراد چاقی به یکی از بزرگترین مشکلات زندگی شان تبدیل شده است و برای لاغر شدن و رسیدن به وزن ایده آل راه های زیادی را امتحان می کنند. ما در این مطلب به معرفی یک سری از مواد غذایی می پردازیم که بتوانید با استفاده از آن ها به هدفتان دست پیدا کنید. با ما همراه شوید.
به گزارش آکاایران: کمی سرعت دادن به سوخت و ساز بدن آنچنان کار دشواری نیست. تنها کافیست این غذاها را به برنامه غذایی خود راه دهید.
۱- فلفل تند: ترکیب کپسایسین که فلفل تندی خود را از آن دارد، با بالا بردن سرعت سوخت و ساز و مهار هوس غذایی ارتباط مستقیم دارد.
۲- غلات کامل: غلات کامل حاوی مقدار زیادی فیبر و کربوهیدرات های پیچیده هستند، که به بالا بردن سرعت سوخت و سازتان کمک می کند. فقط دقت کنید تا از غلات کامل واقعی را میل کنید.
۳- قهوه: کافئین به شکل طبیعی سیستم عصبی مرکزی را تحریک می کند، نوشیدن روزانه قهوه می تواند ۵ تا ۸ درصد سرعت متابولیزم را بالا ببرد.
لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی
آکاایران: لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی
<>
لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی
۴- سرکه: سرکه مزایای فراوانی برای سلامت دارد از جمله توانایی سوزاندن چربی. تحقیقات نشان داده اسیدی در سرکه موجود است که به ژن ها سیگنال می فرستد تا چربی ها را بشکنند. همچنین استفاده از مقداری سرکه پس از خوردن کربوهیدرات های تصفیه شده باعث می شود از بالا رفتن ناگهانی قند خون جلوگیری شود.
۵- مرکبات: خوردن مرکبات هم به سوزاندن چربی ها کمک می کند و هم روی سوخت و ساز تاثیر می گذارد. دفعه دیگری که به دنبال میان وعده بودید یک گریپ فروت یا پرتغال میل کنید تا سطح انسولین بدن کنترل شود.
۶- ادویه جات: ادویه جات یکی از ساده ترین موارد برای به کارگیری است، تا سرعت سوخت و ساز بدن را بالا نگه دارد. ادویه هایی مانند زردچوبه و دارچین بهترین تاثیر را روی بالا بردن حرارت بدن، و همچنین بالا بردن سرعت سوزاندن چربی دارند.
.
منبع :
لاغر شدن و سوزاندن کالری با این مواد غذایی گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات