درمان کبد چرب با دمنوش گیاهی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درمان کبد چرب با دمنوش گیاهی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیماری و بهداشت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: امید شکری متخصص گوارش و کبد گفت: از شایع‌ترین دلایل ابتلا به بیماری (کبد چرب) گنجاندن انواع فست فود‌ها و غذاهای آماده در برنامه غذایی افراد است از آنجا که بیماری کبد چرب از جمله بیماری‌های خاموش و بی‌نشانه است، پیشگیری از ابتلا به آن از جمله اولویت‌ها قرار می‌گیرد.
وی افزود: معمولا از عوامل اصلی کبد چرب می‌توان به خستگی، ضعف، احساس سنگینی در ناحیه شکم اشاره کرد. در واقع با مصرف چای سبز می‌توان به تسریع روند درمانی بیماری کبد چرب نیز کمک کرد. وی در پاسخ به اینکه چگونه می‌توان با خوراکی‌ها کبد چرب را درمان کرد، اذعان داشت: با مصرف دمنوش، زنجبیل یا ماست کم چرب و کنار گذاشتن خوراکی‌هایی از قبیل پفک، چیبس، سس، نمک زیاد، انواع شیرینی‌ها، فست فود‌ها، نوشابه‌های گازدار نیز می‌توان این بیماری را تا حدودی درمان کرد.
لازم به ذکر است البته باید در کنار این رژیم مناسب مخصوص بیماری کبد چرب حتما از مایعات مخصوصا (آب) استفاده شود و هیچ‌گاه از مصرف این مایعات غافل نشوند.
و هم چنین توصیه می‌شود از عرقیات شاه تره، کاسنی برای درمان کبد چرب نیز غافل نشوید به طوری که این نوشیدنی‌ها موجب کاهش میزان کلسترول خون نیز می‌گردند.
به گزارش آکاایران: تهیه و گردآوری : گروه سلامت پرداد /
.
منبع :

درمان کبد چرب با دمنوش گیاهی گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات