.

سناتور آمریکایی: ترامپ فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیرو های نظامی آمریکا در سوریه است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سناتور آمریکایی: ترامپ فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیرو های نظامی آمریکا در سوریه است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته باشگاه خبرنگاران از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بن کاردین گفت رئیس جمهور آمریکا فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیرو های نظامی این کشور در سوریه پس از شکست داعش است.

سناتور آمریکایی: ترامپ فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیرو های نظامی آمریکا در سوریه است
,آمریکا،سوریه،خاورمیانه،گروه های تروریستی,[categoriy]

آکاایران: سناتور آمریکایی: ترامپ فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیرو های نظامی آمریکا در سوریه است

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بن کاردین، عضو کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا گفت: «دولت ترامپ فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیروهای آمریکایی در سوریه پس از شکست گروه تروریستی داعش است. وزارتخانه های خارجه و دفاع باید فورا در این مورد با کمیته روابط خارجی سنا که در زمینه به کارگیری نیروی نظامی دارای صلاحیت است، مشورت کنند».

به گزارش آکاایران: کاردین گفت متاسف است که رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا، فاقد هرگونه مشورت با کنگره در یک سخنرانی عمومی از تغییرات عمده در سیاست آمریکا در سوریه خبر می دهد. وی اضافه کرد «سخنرانی تیلرسون در موسسه هوور (Hoover ) ادامه رویکرد غیرمسئولانه و غیرمحتاطانه وزارت خارجه در بکارگیری نیروی نظامی است».

کاردین گفت حفظ نیروهای آمریکایی در سوریه پس از شکست گروه وهابی-صهیونیستی داعش در نشست هفته گذشته کمیته روابط خارجی سنا با موضوع سیاست آمریکا در سوریه با حضور دیوید ساترفیلد، دستیار اجرایی وزیر امور خارجه، مطرح نشد.

بیانیه کاردین پس از آن منتشر شد که تیلرسون اوایل روز پنجشنبه گفت آمریکا حضور نظامی خود را در سوریه با تمرکز بر ایجاد ثبات و تلاش برای یافتن راه حل سیاسی بحران و نه بر ملت سازی حفظ خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

واکنش سناتور آمریکایی به اظهارات تیلرسون درباره حفظ نظامیان آمریکایی در سوریه پس از شکست داعش

.

منبع :

سناتور آمریکایی: ترامپ فاقد اختیارات لازم برای حفظ نیرو های نظامی آمریکا در سوریه است گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات