.

افتتاح کانون زنان عشایر در آذربایجان غربی همزمان با دهه فجر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افتتاح کانون زنان عشایر در آذربایجان غربی همزمان با دهه فجر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته باشگاه خبرنگاران از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه فجر برای اولین بار کانون زنان عشایر در سطح کشور در آذربایجان غربی افتتاح می شود.

افتتاح کانون زنان عشایر در آذربایجان غربی همزمان با دهه فجر
,دهه فجر،استانداری,[categoriy]

آکاایران: افتتاح کانون زنان عشایر در آذربایجان غربی همزمان با دهه فجر

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به  برنامه های دهه فجر گفت: تاکنون ۱۵۰ نوع برنامه پیشنهادی از ادارات مختلف برای برگزاری در دهه فجر امسال اخذ شده است.

به گزارش آکاایران: تاجفر اجرای طرح ساختار قامتی و اصلاح ناهنجاری های اسکلتی (طرح سنجاب)، برگزاری نمایشگاه کتاب با برجسته سازی موضوع انقلاب اسلامی، برگزاری نشست حقوق شهروندی، ایجاد صندوق های خرد زنان عشایری و افتتاح مدرسه ویژه زنان زندانی را از جمله برنامه های دهه فجر امسال عنوان کرد.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی همچنین گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر برای اولین بار کانون زنان عشایر در سطح کشور در آذربایجان غربی افتتاح می شود.

انتهای پیام/ع

150 برنامه پیشنهادی به امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در دهه فجر

 

.

منبع :

افتتاح کانون زنان عشایر در آذربایجان غربی همزمان با دهه فجر گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات