.

خنثی کردن توطئه های دشمن با رفع مشکلات جوانان و جامعه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خنثی کردن توطئه های دشمن با رفع مشکلات جوانان و جامعه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته باشگاه خبرنگاران از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: امام جمعه موقت گتوند، رفع مشکلات جوانان و جامعه را راه حل اساسی برای خنثی کردن توطئه دشمنان عنوان کرد.

خنثی کردن توطئه های دشمن با رفع مشکلات جوانان و جامعه
,خطبه های نماز جمعه،توطئه دشمن،مشکلات جوانان،اخبار خوزستان,[categoriy]

آکاایران: خنثی کردن توطئه های دشمن با رفع مشکلات جوانان و جامعه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت الاسلام حجت الله صالحی، امام جمعه موقت گتوند در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه راه حل اساسی برای خنثی کردن توطئه دشمنان، رفع مشکلات جوانان و جامعه است اظهار کرد: مسئولان نباید مطالبات و مشکلات مردم را فراموش کنند.

به گزارش آکاایران: وی اعتراض را حق مردم دانست و بیان داشت: تخریب و آتش زدن اموال عمومی خلاف قانون است و آن را محکوم می کنیم.

صالحی تصریح کرد: راه حل اساسی برای خنثی کردن توطئه دشمنان توجه و رفع مشکلات جوانان و جامعه است و نباید اینگونه حوادث باعث فراموش شدن مشکلات مردم شود.

خطیب نماز جمعه گتوند با اشاره به راهپیمایی باشکوه وحدت مردم سراسر کشور در محکومیت اقدام اخیر عده ای افراد هنجار شکن اذعان داشت: این راهپیمایی حوادث معمولی نیست و این حرکت عظیم منسجم و مردمی در مقابل توطئه دشمنان با چنین نظم ، بصیرت و شور در دنیا بی نظیر است.

انتهای پیام/گ

رفع مشکلات جوانان راه حلی مناسب برای خنثی کردن توطئه های دشمن

.

منبع :

خنثی کردن توطئه های دشمن با رفع مشکلات جوانان و جامعه گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات