شکست آبیدر سنندج مقابل نماینده تهران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شکست آبیدر سنندج مقابل نماینده تهران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور روز سوم مهرماه در حالی انجام شد که آبیدر سنندج از حریف تهرانی خود شکست خورد و آماده نبودن زمین، دیدار شهرداری مریوان را لغو کرد.

شکست آبیدر سنندج مقابل نماینده تهران
,رقابت های فوتبال،لغوشد،برگزارمی شود،اخباراداره کل ورزش وجوانان استان کردستان،اخباراستان کردستان,[categoriy]

آکاایران: شکست آبیدر سنندج مقابل نماینده تهران

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور شامگاه روز دوشنبه سوم مهرماه در شهرهای مختلف پیگیری شد.

به گزارش آکاایران: در این هفته آبیدر سنندج به تهران رفت و در مقابل تیم آرش ری قرار گرفت و شهرداری مریوان دیگر نماینده کردستان میزبان ذوب و فلزات همدان بود.

آبیدر سنندج در مصاف با میزبان خود تیم آرش ری تهران  دو بر یک شکست را پذیرا شد و آماده نبودن زمین استادیوم زاگرس مریوان، بازی شهرداری این شهر را لغو شد.

رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی برگزار می شود و در مرحله اول مسابقات تیم ها بصورت تک بازی با یکدیگر روبرو خواهند شد.

آبیدر سنندج و شهرداری مریوان در گروه سوم این مسابقات قرار دارند و با تیم های عقاب تهران ،آرش ری، بیمارستان پارس تهران ،مهدیه تبریز ،عقاب تبریز، ملی پوشان تبریز، ذوب و فلزات بهار ،آذر یوردشاهین دژ، پاس ساوه، دالاهوکرمانشاه، ذوالفقارکاشان همگروه هستند.

در پایان این مرحله تیم های اول و دوم بطور مستقیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی خواهند ماند و تیم های پنجم به بعد به لیگ های استانی سقوط می کنند.

در مرحله دوم ۱۰ تیم صعود کننده به همراه ۲۰ تیم باقی مانده از فصل قبل بازی های مرحله نهایی را در ۳ گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/م

آبیدر سنندج مقابل نماینده تهران شکست خورد

 

 

.

منبع :

شکست آبیدر سنندج مقابل نماینده تهران گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات