فاتح تریم در یک قدمی هدایت استقلال -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فاتح تریم در یک قدمی هدایت استقلال ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مسئولان باشگاه استقلال در مذاکره با فاتح تریم به نتایج مثبتی رسیده اند و ظرف 48 ساعت آینده این مربی پاسخ نهایی خود را به پیشنهاد آبی ها می دهد.

فاتح تریم در یک قدمی هدایت استقلال
,اخبار باشگاه استقلال،فدراسیون فوتبال،لیگ برتر فوتبال,[categoriy]

آکاایران: فاتح تریم در یک قدمی هدایت استقلال

به گزارش خبرنگار  فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به تصمیم هایی که هیت مدیره باشگاه استقلال پیش از انتخاب کمیته فنی انجام داده بودند این بود که نماینه از طرف مدیران راهی ترکیه شده بود تا مذاکره های اولیه برای حضور فاتح تریم در جمع آبی پوشان فراهم شود .

به گزارش آکاایران: به همین منظور در اولین نشست امروز کمیته فنی باشگاه استقلال هم درباره حضور فاتح تریم به عنوان جانشین علیرضا منصوریان بحث و تبادل نظرهایی صورت گرفت.

طبق اعلام برخی از منابع آگاه مسئولان باشگاه استقلال در مذاکره با فاتح‌تریم به نتایج مثبتی رسیده‌اند و توافق اولیه انجام شده و قرار است ظرف 48 ساعت آینده این مربی پاسخ نهایی خود را به پیشنهاد مدیران استقلال بدهد تا بدین ترتیب او جانشین منصوریان شود.

مدیران استقلال حتی منابع مالی را هم برای پرداخت اولیه قرارداد این مربی فراهم کرده‌اند و با حل اختلاف مالی بر سر رقم قرارداد این مربی می تواند هدایت آبی ها را بر عهده بگیرد.

به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان نیز در این امر کمک هایی را به باشگاه استقلال داشته اند و به این ترتیب فاتح تریم در صورت توافق نهایی با باشگاه استقلال، احتمالاً تا پایان هفته جاری برای عقد قرارداد نهایی به تهران می‌آید.

انتهای پیام/

وضعیت نهایی فاتح تریم با استقلال 48 ساعت آینده مشخص می شود

 

 

 

 

 

.

منبع :

فاتح تریم در یک قدمی هدایت استقلال گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات