خبری که قالیباف پس از 34 سال به مادر یک شهید داد + فیلم و عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خبری که قالیباف پس از 34 سال به مادر یک شهید داد + فیلم و عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: محمد باقر قالیباف شب گذشته در منزل شهید مفقودالاثر حسین مهاجر حضور یافت و خبر بازگشت پیکر مطهر این شهید را پس از 34 سال به مادرش اعلام کرد.

خبری که قالیباف پس از 34 سال به مادر یک شهید داد + فیلم و عکس
,قالیباف،اینستاگرام قالیباف،شهید حسین مهاجر,[categoriy]

آکاایران: خبری که قالیباف پس از 34 سال به مادر یک شهید داد + فیلم و عکس

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد باقر قالیباف شب گذشته با حضور در خانه شهید مفقودالاثر حسین مهاجر، خبر بازگشت پیکر مطهرش را بعد از 34 سال به ایران به مادر بزرگوارش اعلام کرد.

به گزارش آکاایران: صفحه منتسب به محمد باقر قالیباف در این باره نوشت:

"مادرش چند سال پیش از من پرسید: «آقا باقر مطمئنی پسرم شهید شده؟ آخر هر بار که تلفن زنگ می‌زند یا در خانه را می‌زنند، منتظر شنیدن خبری از او هستم.» سرم را زیر انداختم و سکوت کردم. مادر می‌خواست پیکر مطهر پسرش را ببیند.
حسین و محسن را با یتیمی بزرگ کرده بود. محسن که برادر کوچکتر بود، در عملیات مسلم ابن عقیل شهید شد و پیکر‌ پاکش در منطقه ماند و بازنگشت.
از آن به بعد، مادر بود و حسین، پسر بزرگش. یک ماه از عقد حسین نمی‌گذشت که من و شهید چراغچی و یکی دیگر از دوستان برای خداحافظی به در منزلش رفتیم، رهایمان نکرد و هرچه اصرار کردیم که «برادر من، شما تازه عقد کرده‌ای، بیشتر بمان و بعداً بیا» قبول نکرد و با ما راهی شد؛ در عملیات خیبر شرکت کرد و دیگر بازنگشت.
امشب بعد از سی و‌ چهار سال، در هفته دفاع مقدس و یک شب مانده به محرم، همراه با چند نفر از دوستان به منزل مادر رفتیم تا به او خبر بازگشت حسین را بدهیم.
مادر، نیمه‌شب به دیدار پیکر‌ پاک فرزندش می‌رود و تا پاسی از صبح با او خلوت می‌کند و از سختی‌های ایام فراق با او خواهد گفت؛ و فردا در مشهدالرضا این شهید عزیز، «حسین مهاجر» را تشییع خواهیم کرد.
خداوند بر درجات این شهید عزیز بیافزاید و سایه این مادر و سایر پدران و مادران شهدایمان را بر سرمان محفوظ بدارد".

 

,قالیباف،اینستاگرام قالیباف،شهید حسین مهاجر,[categoriy]

در ادامه می توانید فیلمی از حضور محمد باقر قالیباف در منزل شهید حسین مهاجر را مشاهده کنید.

کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی

انتهای پیام/

حضور قالیباف در منزل شهید مفقودالاثر حسین مهاجر

.

منبع :

خبری که قالیباف پس از 34 سال به مادر یک شهید داد + فیلم و عکس گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات