دیدار نتانیاهو با روسای سازمان های یهودی آمریکا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دیدار نتانیاهو با روسای سازمان های یهودی آمریکا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نیویورک با شماری از روسای سازمان های یهودی آمریکا دیدار کرد.

دیدار نتانیاهو با روسای سازمان های یهودی آمریکا
,نتانیاهو،نخست وزیر رژیم صهیونیستی،نیویورک،اخبار بین الملل,[categoriy]

آکاایران: دیدار نتانیاهو با روسای سازمان های یهودی آمریکا

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هاآرتص، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تعدادی از روسای سازمان‌های یهودی آمریکا در نیویورک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آکاایران: سه منبع آگاه در گفتگو با هاآرتص، نتایج این جلسه را "خوب" و "مثبت" ارزیابی کردند.

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز طی بیانیه‌ای نتایج جلسه نتانیاهو با رهبران یهودی آمریکا را "عالی" توصیف و اعلام کرد که رهبران جامعه یهودیان آمریکا از نتانیاهو خواسته‌اند که موضع خود را در مورد برخی مسائل روشن نماید.

براساس این بیانیه، نتانیاهو و رهبران سازمان‌های یهودی آمریکا همچنین درباره سیاست اسرائیل در قبال توافق هسته‌ای ایران و جنگ داخلی سوریه نیز به بحث و گفتگو پرداختند اما جزییاتی در این رابطه منتشر نشده است.

از جمله سازمان‌هایی که در این نشست حضور داشتند، کمیته  یهودیان آمریکا (AJC)، فدراسیون یهودیان آمریکای شمالی و کمیته امور عمومی اسرائیل و آمریکا (AIPAC) بودند.

قبل از این نشست، نتانیاهو با"رونالد لادر" رئیس کنگره یهودیان جهان ملاقات شخصی داشت. نتانیاهو و لادر از گذشته یعنی زمانی که کانال 10 اسرائیل، متعلق به لادر بود، با یکدیگر در ارتباط بوده‌اند.

انتهای پیام /

نتانیاهو با رهبران یهودی آمریکا دیدار کرد

.

منبع :

دیدار نتانیاهو با روسای سازمان های یهودی آمریکا گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات