لحظه سر بریدن دو داعشی به جرم خیانت + فیلم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لحظه سر بریدن دو داعشی به جرم خیانت + فیلم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: به دنبال شناسایی دو خیانت کار در گروهک تروریستی داعش توسط عناصر این گروه، هر دو در ملاء عام سر بریده شدند.

لحظه سر بریدن دو داعشی به جرم خیانت + فیلم
,سربریدن توسط داعش،آخرین اخبار داعش،آخرین تحولات منطقه,[categoriy]

آکاایران: لحظه سر بریدن دو داعشی به جرم خیانت + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سرکردگان داعش فرمان سربریدن چند تن از خیانت‌کاران به این گروهک را صادر کردند. این دستور در ملاء عام اجرا شد که فیلم منتشر شده آن را در این گزارش مشاهده خواهید کرد.

به گزارش آکاایران: گفتنی است دستگیری یک چچنی در هامبورگ به اتهام عضویت داعش، دست کشیدن سرکردگان داعش از برخی فتواهای خود به صورت موقت به‌منظور فریب دادن و جذب نیرو، آغاز عملیات نظامی مشترک بسیج مردمی و ارتش با پشتیبانی جنگنده‌های ارتش عراق برای هدف قرار دادن نیروهای داعش در مناطق سید غریب، البوعلول، الفرحاتیه و الرفیعات در شمال شهرستان الدجیل از آخرین تغییر و تحولاتی است که در رابطه با این گروهک تروریستی می توان به آن اشاره کرد.

شایان ذکر است به دنبال آخرین تحولات منطقه، نیروهای عراقی۶ پایگاه داعشی‌ در منطقه المیادین سوریه را مورد هدف قرار دادند و در حمله هوایی به شهر القائم در غرب الانبار 20 تروریست به هلاکت رسیدند.

کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی

انتهای پیام/

سر بریدن خائنین گروه تروریستی داعش

 

.

منبع :

لحظه سر بریدن دو داعشی به جرم خیانت + فیلم گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات