.

منصوریان: اتفاقات استقلال نقطه تاریک فوتبال ایران بود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد منصوریان: اتفاقات استقلال نقطه تاریک فوتبال ایران بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرمربی مستعفی استقلال گفت: جا دارد از ورزش بابت اتفاقات استقلال عذرخواهی کنم زیرا اتفاق هاى بدی بود و این یک نقطه تاریک فوتبال ایران رقم خورد.

منصوریان: اتفاقات استقلال نقطه تاریک فوتبال ایران بود
,فدراسیون فوتبال،لیگ برتر فوتبال،اخبار استقلال،استقلال,[categoriy]

آکاایران: منصوریان: اتفاقات استقلال نقطه تاریک فوتبال ایران بود

به گزارش خبرنگارفوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا منصوریان درباره تساوى تیمش مقابل ذوب آهن گفت: ممنون از شما خبرنگاران که برای من تا به این لحظه منتظر ماندید.

به گزارش آکاایران: او ادامه داد : جا دارد عذر خواهى کنم چرا من داخل رختکن بودم و با بازیکنان صحبت می کردم. پیش از اینکه درباره مسائل بازی و شرایطى که در وردشگاه بوجود آمد جا دارد از تمامى مردم و هواداران فوتبال ایران بابت اتفاقات برنامه 90 عذر خواهی می کنم. من آن برنامه را صبح سه شنبه مجدد دیدم و از همه مردم، خبرنگاران، پیشکسوتان از جمله پروین و جباری عذر خواهی می کنم.

 منصوریان بیان کرد :واقعا جا دارد از ورزش بابت این اتفاقات عذرخواهی کرد زیرا اتفاق هاى بدی بود و این یک نقطه تاریک فوتبال ایران رقم خورد.

 

انتهای پیام/

اظهارات منصوریان درباره بازی با ذوب آهن 

.

منبع :

منصوریان: اتفاقات استقلال نقطه تاریک فوتبال ایران بود گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات