.

کارگاه آموزشی درمان سوء مصرف مواد با داروهای آگونیست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کارگاه آموزشی درمان سوء مصرف مواد با داروهای آگونیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اولین کارگاه آموزشی درمان سوء مصرف مواد مخدر با داور های آگونیست برای مراکز درمان اعتیاد جنوب استان در شهرستان مهاباد برگزار شد.

کارگاه آموزشی درمان سوء مصرف مواد با داروهای آگونیست
,اولین کارگاه،آموزشی،سو مصرف مواد،اخبار مهاباد,[categoriy]

آکاایران: کارگاه آموزشی درمان سوء مصرف مواد با داروهای آگونیست

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،این کارگاه با حضور کارشناسان و مسئولین فنی مراکز درمان اعتیاد جنوب استان و کارشناس مسئول مراکز درمان سوء مصرف مواد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان مهاباد انجام شد.

به گزارش آکاایران: دکتر مهران رامی کارشناس مسئول مراکز درمان سوء مصرف مواد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از اهداف برگزاری این کارگاه را ارائه پروتکل نوین درمانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای مراکز درمان اعتیاد در سطح استان بیان کرد و گفت: این اولین کارگاهی است که در سطح استان و به میزبانی شهرستان مهاباد برگزار شده سپس این کارگاه برای مراکز، مرکز استان در ارومیه و نیز شمال استان به میزبانی شهرستان خوی اجرا می شود.

وی افزود : 91 مرکز درمانی اعتیاد در سطح استان مشغول فعالیت هستند که 22 مرکز در جنوب استان 45 مرکز در شهرستان ارومیه و بقیه در شمال استان مشغول فعالیت می باشند.

دکتر مهران رامی اظهار داشت : داروهای آگونیست داروهایی هستند که در مغز انسان تاثیراتی مانند مواد مخدر می گذارند ولی عوارض زیادی ندارند و فرد معتاد با استفاده از این دارو های می تواند فعالیت های خود را تقریبا زندگی طبیعی انجام دهد.و بر مشکلات شخصی، خانوادگی و اجتماعی خود غلبه نماید.

انتهای پیام/ع

اولین کارگاه آموزشی  درمان سوء مصرف مواد مخدر با داور های آگونیست

.

منبع :

کارگاه آموزشی درمان سوء مصرف مواد با داروهای آگونیست گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات