پایان شانزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت درآذربایجان شرقی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پایان شانزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت درآذربایجان شرقی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت در استان آذربایجان شرقی با تقدیر از قهرمانان این دوره از مسابقات در تالار بعثت دانشگاه هنر تبریز برگزار شد.

,ورزش،روح سالم،جمشیدنظمی،اخباراستان آذربایجان شرقی,[categoriy]

آکاایران: پایان شانزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت درآذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛جمشید نظمی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، در این مراسم با تاکید به اهمیت ورزش کارمندی و تأثیرات مثبت آن در راندمان کاری افزود: فواید ورزش و نشاطی که انسان پس از ورزش کردن پیدا می کند بر کسی پوشیده نیست و این امر برای کارمندان اداره ها که ساعت ها پشت میزهای خود در حالت ثابت می نشینند ضروری بوده چرا که روح سالم در بدن سالم است.

به گزارش آکاایران: وی اظهار کرد: ورزش می تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود بنابر این هزینه برای ورزش، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود، سرمایه گذاری که با اندکی توجه نتایج مثبتی را برای سیستم در پی خواهد داشت که آثار آن را می توان درافزایش بهره وری سرمایه انسانی، راندمان کاری پرسنل، حفظ آمادگی جسمانی و روحی کارکنان، کاهش مرخصی های استعلاجی، افزایش روحیه جمعی و کار تیمی و در نهایت تکریم ارباب رجوع مشاهده کرد.


رسول صادقی رییس هیأت ورزش های همگانی آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: سلامتی تنها مقوله ای است که نیابت پذیر نیست.


صادقی در ادامه اضافه کرد: توسعه ورزش عامل مهم در سلامت و تندرستی کارکنان دولت است و در تقویت نشاط و شادابی آنها نقش اساسی دارد و بر این اساس مقرر شده هر سال دو دوره رقابت های کارکنان دولت در استان برگزار شود که دوره بعدی بهمن ماه به مناسبت دهه فجر برگزار خواهد شد.


در این مراسم از تیم های اول تا سوم هفت رشته ورزشی به ترتیب فوتسال، والیبال، تنیس روی میز و طناب کشی در بخش آقایان و دارت، آمادگی جسمانی و طناب کشی در بخش بانوان با اهداء جوایز و لوح یاد بود تقدیر شدند.


گفتنی است این دور از مسابقات که به مناسبت هفته دولت و با شعار ورزش، امید و همدلی از 11 تا 23 شهریور جاری برگزار شده بود با نتایج ذیل پایان یافت:
در بخش آقایان رشته فوتسال
مقام اول : تیم آموزش و پرورش
مقام دوم : بانک ملی شعبه تبریز
مقام سوم : تیم تامین اجتماعی
رشته تنیس روی میز
مقام اول : تیم آموزش و پرورش
مقام دوم : تیم دانشگاه فرهنگیان
مقام سوم : تیم پتروشیمی
رشته والیبال
مقام اول : آموزش و پرورش
مقام دوم : تیم بانک ملی شعبه تبریز
مقام سوم : پتروشیمی
در بخش بانوان رشته طناب کشی
مقام اول : تیم آموزش و پرورش
مقام دوم : تامین اجتماعی
مقام سوم : اداره کل ورزش و جوانان استان
رشته آمادگی جسمانی
مقام اول : اداره کل آموزش و پرورش استان
مقام دوم : تامین اجتماعی
مقام سوم : اداره کار و رفاه اجتماعی
رشته دارت
اداره کل امور مالیاتی
آموزش و پرورش
میراث فرهنگی 

انتهای پیام/خ

ورزش می تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود

.

منبع :

پایان شانزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت درآذربایجان شرقی گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات