.

مردی که ۱۲۰ زن دارد! + تصاویر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مردی که ۱۲۰ زن دارد! + تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تامبون پراسرت، اخیرا مجبور شد اعتراف کند که به طور غیرقانونی بیش از ۱۰۰ همسر دارد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛   یک مرد ۵۸ ساله که صاحب  کسب و کار ساختمانی موفق است به خبرنگاران گفته که ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند در سراسر کشور دارد. اولین ازدواج او در ۱۷ سالگی بوده است و همسر اولش یکی دوسال از او کوچکتر بوده و سه فرزند از او دارد. بعد او شروع به گرفتن زنانی می‌کند که همگی زیر ۲۰ سال داشتند. هرچه تامبون بالغ‌تر می‌شد و صنعت ساختمانی اش بهتر می‌شد در هر جایی که خانه می‌ساخت یک زن می‌گرفت.

مردی که ۱۲۰ زن دارد! + تصاویر
,اخباروبگردی،مردی که 120 زن دارد،تامبون پراسرت،ازدواج مجدد،افراط در ازدواج,[categoriy]

آکاایران: مردی که ۱۲۰ زن دارد! + تصاویر

به گزارش آکاایران: او ادعا می‌کند همه آن‌ها را دوست دارد و آن‌ها نیز دوستش دارند. هربار تامبون یک زن نوین می‌گرفت به او می‌گفت که چند همسر دیگر نیز دارند و به سایر همسرانش نیز می‌گفت که قصد دارد زن جدیدی بگیرد و هیچکدام مشکلی ندارند. او به همه آن‌ها احترام می‌گذارد و طبق آداب و رسوم و سنت‌ها به خانه عروس می‌رود تا از خانواده اش اجازه بگیرد.

,اخباروبگردی،مردی که 120 زن دارد،تامبون پراسرت،ازدواج مجدد،افراط در ازدواج,[categoriy]

 

,اخباروبگردی،مردی که 120 زن دارد،تامبون پراسرت،ازدواج مجدد،افراط در ازدواج,[categoriy]


۲۲ نفر از همسرانش نزدیک خانه اش زندگی می‌کنند و بقیه در سایر نقاط تایلند هستند.مراقبت از ۱۲۰ زن و ۲۸ بچه هرگز برای تامبون مشکل ساز نبوده و همیشه همه چیز برای آن‌ها فراهم کرده و حتی برایشان خانه هم ساخته است. یکی از همسران او را که در مصاحبه کنار تامبون نشسته است در تصاویر بالا می‌بینید.

انتهای پیام/

مرد تایلندی که ادعا می کند 120 زن دارد

.

منبع :

مردی که ۱۲۰ زن دارد! + تصاویر گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات