روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرافتخارترین سازمان دولتی فارس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرافتخارترین سازمان دولتی فارس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۴ رتبه برتر به عنوان پرافتخارترین سازمان دولتی استان فارس شناخته شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرافتخارترین سازمان دولتی فارس
,اخبار استان فارس،اخبار علوم پزشکی فارس،جشنواره,[categoriy]

آکاایران: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرافتخارترین سازمان دولتی فارس

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان فارس، برای کسب چهار عنوان نخست تا سوم جنشواره، پرافتخارترین سازمان دولتی استان فارس در این جشنواره بود.

به گزارش آکاایران: امروز، چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان فارس، با گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های سراسر استان فارس برگزیدگان این جشنواره، معرفی شدند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۴ عنوان نخست تا سوم در این جشنواره، توانستند افق روشن دیگری پیش روی توسعه خدمات ارتباطی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گشوده و گام دیگری در مسیر رشد روابط عمومی سلامت، بردارند.

پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به عنوان پایگاهی پویا در انتشار اخبار و فعالیت‌های مجموعه بزرگ دانشگاه، در این جشنواره، رتبه نخست استان را از آن خود کرد.

همچنین روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در بخش عکس و در بخش فیلم و تیزر، موفق به کسب ۲ رتبه دوم در این جشنواره شد.

کسب رتبه سوم جشنواره در بخش ویژه نامه، دیگر موفقیت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در چهارمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان فارس بود.

دکتر میرزابابا مطهری نژاد رئیس انجمن روابط عمومی ایران، گفت: مهمترین نقش رسانه ها، همگرایی و ایجاد وحدت در جامعه و رساندن پیام مردم به مسئولان و از سویی دیگر، انتقال پیام مسئولان به مردم است.

وی با معرفی ساختار تشکیلاتی روابط عمومی‌ها در ایران و برنامه‌های آتی، افزود: در انجمن روابط عمومی ایران، به دنبال ارتقای روابط عمومی‌ها به سطوح بالا هستیم که با همکاری مدیران سازمان‌ها و فعالان این عرصه، فراهم می‌شود.

مسعود عطایی نژاد رئیس انجمن روابط عمومی استان فارس، نیز با اشاره به ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره، گفت: هدف از برپایی این جشنواره استانی، از بین بردن دیدگاه جزیره‌ای در فرآیند‌های خدمت و ایجاد هم افزایی، با گردهمایی مدیران روابط عمومی سراسر استان بود تا در کنار یکدیگر، شاهد ارتقای دانش و خدمات باشیم.

انتهای پیام/ن

جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان فارس

 

.

منبع :

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرافتخارترین سازمان دولتی فارس گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات