۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط در لرستان احیاء شده است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط در لرستان احیاء شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در پنج ماهه نخست سال ۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط احیا شده است.

۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط در لرستان احیاء شده است
,احیای واحدهای تولیدی،صنعت لرستان،پرداخت تسهیلات,[categoriy]

آکاایران: ۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط در لرستان احیاء شده است

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ محمدرضا صفی‌خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار کرد: لرستان با پرداخت ۱۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان تسهیلات در رتبه پنجم کشور قرار دارد.

به گزارش آکاایران: وی خاطرنشان کرد: همچنین لرستان با معرفی ۲۴۶ واحد و طرح با اعتباری بالغ بر ۴۴۳ میلیارد و ۴۳۸ میلیون تومان بعد از اصفهان در رتبه دوم کشوری قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به فعالیت این سازمان در پنج ماهه نخست سال جاری، بیان داشت: تعداد ۳۵۳ مصوبه طی ۸۶ جلسه انجام شده که از این میزان ۱۱۸ مورد عملیاتی شده و در خصوص مصوبات اجرا شده استان لرستان در رتبه دوم کشور قرار دارد.

صفی‌خانی تصریح کرد: تعداد یک هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی در لرستان وجود داشته که در سال گذشته ۵۸۲ میلیارد تومان تسهیلات مستقیم و بهین‌یاب پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در پنج ماهه نخست سال ۴۰ واحد کوچک و متوسط راکد احیا شده، یادآور شد: در بخش کشاورزی ۴۹۶ طرح به افزایش تولیدی به میزان میانگین ۵۰ درصد دست یافته‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تاکید کرد: لرستان از نظر عملکرد کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به عنوان استان دوم برتر کشور معرفی شده و پیش‌بینی می‌شود این رتبه تا پایان امسال نیز حفظ شود.

انتهای پیام/م

احیای ۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط در لرستان

.

منبع :

۴۰ واحد اقتصادی کوچک و متوسط در لرستان احیاء شده است گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات