قول شهردار تهران برای تحقق سهم 30 درصدی زنان در شهرداری -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قول شهردار تهران برای تحقق سهم 30 درصدی زنان در شهرداری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شهردار تهران گفت:به زودی مدیران زن معرفی خواهند شد و به وعده تحقق سهم ٣٠ درصدی زنان در پست های مدیریتی شهرداری در طول مدیریت خود عمل خواهم کرد.

قول شهردار تهران برای تحقق سهم 30 درصدی زنان در شهرداری
,اخبار شهرداری تهران،اخبار شورای پنجم،محمد علی نجفی,[categoriy]

آکاایران: قول شهردار تهران برای تحقق سهم 30 درصدی زنان در شهرداری

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد علی نجفی شهردار تهران در مراسم افتتاح نمایشگاه زنان و تولید ملی با ابراز تاسف از استفاده نکردن زنان درمدیریت شهری  اظهارکرد: دلیل انتخاب نکردن زنان در سیستم مدیریت شهری تا کنون  عدم شناخت  بنده از زنان توانمند در شهرداری و همچنین طول کشیدن پروسه اداری مثل انجام استعلام ها و مصاحبه ها بوده است.
شهردارتهران افزود: به زودی مدیران زن در شهرداری معرفی خواهند شد و به وعده تحقق سهم ٣٠ درصدی زنان در پست های مدیریتی  شهرداری در طول مدیریت خود عمل خواهم کرد.

به گزارش آکاایران: نجفی گفت: علاوه بر انتخاب مدیران زن، برای توانمندسازی زنان جهت فعالیت در سطح مدیران شهرداری برنامه ریزی کرده ایم و مدیران توانمند و موثر از زنان پرورش خواهیم داد.

در حال تکمیل...

.

منبع :

قول شهردار تهران برای تحقق سهم 30 درصدی زنان در شهرداری گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات