عبدالهى: مدیران باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عبدالهى: مدیران باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته باشگاه خبرنگاران از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران باشگاه به شدت پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند و به زودى پرداختى آبی پوشان انجام مى شود.

عبدالهى: مدیران باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند
,عبدالههی،باشگاه استقلال،بازیکنان استقلال,[categoriy]

آکاایران: عبدالهى: مدیران باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند

 نصرالله عبدالهى در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره وضعیت تیم اظهار داشت :خوشبختانه تمرینات خوبى را پشت سر گذاشتیم و کادر فنى نیز آنالیز خوبى را از حریف انجام داده است .امیدوارم بهترین بازى را مقابل استقلال خوزستان به نمایش بگذاریم و با کسب ٣ امتیاز دل هواداران را شاد کنیم .

به گزارش آکاایران: وى در مورد پرداختى مطالبات بازیکنان گفت :مدیران باشگاه به شدت پیگیر این مسئله هستند و ان شاالله به زودى پرداختى بازیکنان استقلال انجام مى شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره حضور جبارى در ترکیب افزود :طبق صلاح دید کادر فنى و در صورت لزوم این بازیکن مى تواند در ترکیب تیم قرار بگیرد .همه بازیکنان در بازى امروز حضور دارند و تنها سه بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

انتهای پیام/

بزودی مطالبات استقلالی ها  پرداخت می شود

 

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله عبدالهى: مدیران باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پیگیر

عبدالهى: مدیران باشگاه پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان هستند گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات