افتتاح بیش از یک هزار طرح همزمان با هفته دولت در فارس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افتتاح بیش از یک هزار طرح همزمان با هفته دولت در فارس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بیش از هزار طرح همزمان با هفته دولت در استان فارس به بهره برداری می رسد.

,اخبار استان فارس،استاندار فارس،افتتاح هزار طرح،هفته دولت,[categoriy]

آکاایران: افتتاح بیش از یک هزار طرح همزمان با هفته دولت در فارس

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سید محمد علی افشانی استاندار فارس گفت: همزمان با هفته دولت (دوم تا هشتم شهریورماه) بیش از یک هزار طرح با اعتباری افزون بر سه هزار میلیارد تومان در این استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش آکاایران:
وی افزود: این طرح‌ها شامل، ۵۲ طرح در حوزه حمل و نقل، راه‌های اصلی و فرعی، ۲۱ طرح در حوزه انتقال، تامین و توزیع آب، ۴۴ طرح در حوزه فرهنگی، آموزشی، آموزش و پرورش، نوسازی مدارس و میراث فرهنگی، ۲۶ طرح در حوزه گاز رسانی به مناطق شهری و روستایی است.


افشانی اظهار کرد: ۱۰۸ طرح در حوزه بهداشت و درمان، ۱۹۱ طرح در حوزه برق و انرژی، ۳۵۲ طرح در حوزه عمران شهری، شهرداری ها، دهیاری‌ها و بنیاد مسکن، ۱۴ طرح در حوزه فضا‌های ورزشی شهری و روستایی، ۱۰۴ طرح در حوزه طرح‌های صنعتی و تولیدی، هفت طرح در حوزه زیربنایی بخش کشاورزی و همچنین ۴۱ طرح در سایر حوزه‌های خدماتی و زیر بنایی از جمله طرح‌هایی است که در هفته دولت در استان فارس افتتاح می‌شود.


وی بیان کرد: همچنین امسال در هفته دولت در حوزه مسکن شهری و روستایی ۹۰ طرح که مشتمل بر ۶ هزار و ۴۷ واحد مسکونی است در فارس به بهره برداری می‌رسد.


افشانی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی ۷۰ طرح با ۶۲۶ میلیارد تومان اعتبار نیز آغاز خواهد شد.


استاندار فارس تصریح کرد: پیشتر و در فاصله زمانی دهه فجر سال ۹۵ تا پایان مردادماه ۹۶ نیز ۴۹۶ طرح با اعتباری معادل ۲ هزار و ۷۷۴ میلیارد تومان در این استان به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/ر

افتتاح 52 طرح در حوزه حمل و نقل فارس

.

منبع :

افتتاح بیش از یک هزار طرح همزمان با هفته دولت در فارس گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات