مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد آغاز شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد آغاز شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: هفتمین دوره رقابت های رباتیک آزاد کشور؛ چهارشنبه با حضور ۸۰۰ شرکت کننده از استان های مختلف در مشهد آغاز شد.

,مسابقات رباتیک،فناوری،اخبار استان مشهد,[categoriy]

آکاایران: مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد آغاز شد

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،محمد کربلایی حسینی دبیر اجرایی این دوره از مسابقات گفت: هفتمین دوره مسابقات با حضور ۲۴۵ تیم و ۸۰۰ شرکت کننده برای سومین سال متوالی در مشهد به میزبانی پدیده شاندیز آغاز شده و به مدت سه روز در مشهد ادامه دارد.

به گزارش آکاایران:  حسینی با اشاره به اینکه سال گذشته حدود ۲۰۰ تیم در این رقابت‌ها شرکت داشتند، افزود: این دوره از نظر کمی و کیفی ارتقا یافته و شرکت کنندگان از ۲۷ استان کشور به صورت آزاد در گروه‌های سنی نونهال، کودک و نوجوان و رده چهار تا ۱۶ سال هستند.

وی گفت: این رقابت‌ها در هشت رشته جنگجو و فوتبالیست‌ها هر کدام در ۲ سطح مقدماتی و پیشرفته و نیز رشته‌های رالی، حل ماز، خلاق، آتش نشان، مسیریاب و نوریاب برگزار می‌شود.

به گفته وی این رقابت‌ها با هدف تقویت و ارتقای سطح علمی دانش آموزان و نونهالان و ترغیب آنان به ورود به این حوزه و نیز شکوفایی خلاقیت و نوآوری آنان برنامه ریزی شده است.

وی تصریح کرد: سه دوره نخست این رقابت‌ها به میزبانی مشهد، دوره چهارم در اصفهان و سه دوره اخیر نیز به میزبانی مشهد الرضا (ع) برگزار شده است.

انتهای پیام/پ

 

مسابقات رباتیکی کشور

.

منبع :

مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد آغاز شد گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات