.

۱۲ طرح پژوهشی فناورانه جدید تایید شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۱۲ طرح پژوهشی فناورانه جدید تایید شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی به تازگی پس از بررسی ۴۴ طرح پژوهشی در حوزه های پزشکی و فنی و مهندسی ۱۲ طرح نوین را تایید کرد.

۱۲ طرح پژوهشی فناورانه جدید تایید شد
,اخبار معاونت علمی،صندوق نوآوری و شکوفایی،اخبار فناوری,[categoriy]

آکاایران: ۱۲ طرح پژوهشی فناورانه نوین تایید شد

به گزارش حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ کارگروه فنی و مهندسی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی در آخرین جلسه خود از میان ۲۹ طرح پژوهشی داوری شده در این حوزه ۸ طرح را به تایید رساند که چاپ مقاله جهت ارائه در سمینار، تولید نرم افزار، ثبت اختراع، تولید نمونه محصول و چاپ کتاب از جمله دستاورد این طرح‌ها است. همچنین این کارگروه از میان ۲۲ طرح نوین ارسال شده به صندوق با بررسی برای همه طرح‌ها داور تعیین کرد.

به گزارش آکاایران: همچنین، کارگروه پزشکی صندوق نیز در آخرین جلسه خود از میان ۱۵ طرح داوری شده ۴ طرح را تایید کرد که این طرح‌ها در زمینه‌هایی همچون بیوشیمی، ایمونولوژی، فیزیک پزشکی و فیزیولوژی هستند. این کارگروه نیز از میان ۱۱ طرح دریافتی برای ۷ طرح داور تعیین کرد و بقیه طرح‌ها نیز در اولویت حمایت قرار نگرفتند.

با توجه به اهمیت فراگیری کلیه علوم اعم از رشته‌ای و بین رشته‌ای گروه‌های پژوهشی (کارگروه) در صندوق تشکیل شده اند تا در حوزه‌های مختلف علمی فعالیت پژوهشگران کشور را تسریع کنند این ۱۳ کارگروه تخصصی طرح‌های ارائه شده از سوی محققان و پژوهشگران را مورد بررسی قرار می‌دهند و با تصویب هریک از طرح ها، میزان حمایت مادی و معنوی آن طرح، از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور مشخص می‌شود.

هفته دولت ۱۳۹۶ با شعار "تدبیر و امید برای تولید و اشتغال" از ۲ الی ۹ شهریورماه برپاست.

انتهای پیام/۲۵

.

منبع :

۱۲ طرح پژوهشی فناورانه جدید تایید شد گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات