چین رزمایش آمریکا و کره جنوبی را موجب افزایش تنش در منطقه دانست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چین رزمایش آمریکا و کره جنوبی را موجب افزایش تنش در منطقه دانست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: وزارت خارجه چین اعلام کرد رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی به تنش ها در شبه جزیره کره دامن می زند.

چین رزمایش آمریکا و کره جنوبی را موجب افزایش تنش در منطقه دانست
,اخبار بین الملل،چین،کره جنوبی،آمریکا،کره شمالی،رزمایش مشترک,[categoriy]

آکاایران: چین رزمایش آمریکا و کره جنوبی را موجب افزایش تنش در منطقه دانست

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ای پی تی ا ن، هووا چون یینگ سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: رزمایش آمریکا و کره جنوبی به تنش در منطقه شبه جزیره کره دامن می زند.
 
چون یینگ گفت: معتقدیم که رزمایش های مشترک آمریکا و کره جنوبی نه به کاهش تنش در منطقه کمک میکند و نه به از سرگیری مذاکرات بین طرف ها کمک می کند.
 
بار دیگر از آمریکا و کره جنوبی و دیگر طرف های مرتبط با آنها می خواهیم که این موضوع را جدی بگیرند و به راه حل ابتکاری چین توجه کنند و اقداماتی سازنده برای کاهش تنش و از سرگیری مذاکرات صلح انجام دهند و به فکر راه حلی درست برای موضوع اتمی شبه جزیره کره باشند.چین رزمایش آمریکا و کره جنوبی را موجب افزایش تنش در منطقه دانست.
 
وزارت خارجه چین بار دیگر با اعلام این که رزمایش آمریکا و کره جنوبی به تنش در منطقه دامن می زند، خواستار توقف اقدامات تنش زا شد.
 
انتهای پیام/  

چین: رزمایش آمریکا و کره جنوبی به تنش ها دامن می زند

.

منبع :

چین رزمایش آمریکا و کره جنوبی را موجب افزایش تنش در منطقه دانست گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات