نماز جمعه رمز پیروزی ما در مقابله با ابرقدرت ها -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نماز جمعه رمز پیروزی ما در مقابله با ابرقدرت ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: نماز جمعه یک دانشگاه کامل و باعث بیداری و بصیرت افزایی در اجتماع است.

,اخبار کرمانشاه،اخبار هرسین،نماز جمعه,[categoriy]

آکاایران: نماز جمعه رمز پیروزی ما در مقابله با ابرقدرت ها

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آیین تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان هرسین گفت: نماز جمعه ذکر خداوند متعال است و باعث تقویت معنویت و عبودیت در انسان می‌شود.

به گزارش آکاایران: وی  با بیان اینکه رمز پیروزی ما در مقابله با ابرقدرت ها طی سالیان گذشته نماز جمعه واتحاد بین آحاد مردم بوده و باید همواره این اتحاد حفظ و تقویت شودگفت: به فرموده امام جواد (ع) وجود مومن بسیار با ارزش و عالی مقام است و عزت مومن در بی نیازی از دیگران است و اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین "محمدحسین اجرایی " به عنوان امام جمعه نوین شهرستان هرسین معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین "روح الله باقری" امام جمعه پیشین این شهرستان تقدیر شد.

 

انتهای پیام/ز

 

تودیع و معارفه امام جمعه  هرسین 

.

منبع :

نماز جمعه رمز پیروزی ما در مقابله با ابرقدرت ها گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات