اراضی ملی شمیرانات تحت تصرف افراد سودجو -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اراضی ملی شمیرانات تحت تصرف افراد سودجو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس محیط زیست شهرستان شمیرانات گفت: در شمیرانات قیمت و ارزش افزوده زمین به علت ییلاقی و گردش پذیر بودن منطقه بالا است، به همین علت افراد سودجو از این فرصت برای دخل و تصرف زمین ها استفاده می کنند.

اراضی ملی شمیرانات تحت تصرف افراد سودجو
,اخبار محیط زیست،شمیرانات،اراضی تحت تصرف،محمد کرمی،افرادسود جو,[categoriy]

آکاایران: اراضی ملی شمیرانات تحت تصرف افراد سودجو

محمد کرمی رئیس محیط زیست شهرستان شمیرانات در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به مساله زمین خواری در شهرستان شمیرانات اظهار داشت: براساس گزارش‌هایی که از سوی ماموران گشت منطقه حفاظت محیط زیست به سازمان محیط زیست شهرستان ارائه می‌شود، اگر در اراضی تحت نظر این سازمان دخل و تصرفی صورت گیرد، بر اساس قانون از متخلفان شکایت و آن ها را کیفر خواست خواهیم کرد.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: تصرفات اراضی ملی که توسط اشخاص حقیقی صورت می‌گیرد، به دستور قاضی دادگاه بعد از طی مراحل قانونی پس گرفته می‌شود.
رئیس محیط زیست شهرستان شمیرانات با بیان اینکه افراد سودجو از این منطقه سوء استفاده می‌کنند، گفت: در شمیرانات قیمت و ارزش افزوده زمین به علت ییلاقی و گردش پذیر بودن منطقه بالا است، به همین علت افراد سودجو از این فرصت برای دخل و تصرف زمین ها استفاده می کنند.
کرمی با اشاره به مستثنی بودن اراضی شمیرانات، افزود: اراضی شمیرانات به علت اینکه از قبل مالک داشته، مستثنی است و براساس قانون معامله، اشخاص حقیقی می توانند اراضی خود را به فروش برسانند و اگر ما متوجه غیر قانونی بودن یا تصرف اراضی ملی شویم، از طریق قانون به این موضوع ورود می‌کنیم.

انتهای پیام/

دخل و تصرف سودجویان در زمین های منطقه شمیرانات 

.

منبع :

اراضی ملی شمیرانات تحت تصرف افراد سودجو گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات