انتخاب تنیسور معلول خوزستانی برای مسابقات آسیا _ اقیانوسیه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتخاب تنیسور معلول خوزستانی برای مسابقات آسیا _ اقیانوسیه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فدراسیون جانبازان و معلولان کشور حمیدرضا شیخ زاده، تنیسور خوزستانی را برای شرکت در مسابقات معلولان آسیا _ اقیانوسیه در چین انتخاب کرد.

انتخاب تنیسور معلول خوزستانی برای مسابقات آسیا _ اقیانوسیه
,تنیسور معلول،حمیدرضا شیخ زاده،مسابقات آسیا اقیانوسیه،اخبار خوزستان,[categoriy]

آکاایران: انتخاب تنیسور معلول خوزستانی برای مسابقات آسیا _ اقیانوسیه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، با اعلام تصمیم فدراسیون جانبازان و معلولان کشور 10 تنیسور معلول برای حضور در مسابقات آسیا _ اقیانوسیه معرفی شدند که در این بین نام تنیسور با تجربه خوزستانی به چشم می خورد.
حمیدرضا شیخ‌زاده تنها تنیسور خوزستانی حاضر در این مسابقات است که سابقه حضور در چندین دوره المپیک و مسابقات جهانی را در کارنامه دارد. شیخ زاده در کلاس 4 این مسابقات با حریفان خود به رقابت می پردازد.
گفتنی است این رقابت ها که حکم سهمیه ورودی به المپیک را دارد در رشته های مختلف از سوم شهریورماه آغاز شده و به مدت یک هفته‌ ادامه خواهد داشت.
به گزارش آکاایران: حمیدرضا شیخ زاده، تنیسور خوزستانی در این خصوص بیان کرد: با توجه به این که چندی پیش در مسابقات جهانی کره جنوبی به نشان برنز دست پیدا کردم تمام تلاش خود را انجام می دهم تا در این مسابقات به مدال طلا برسم.
وی اظهار داشت: هدف اصلی ما درخشش در مسابقات پاراآسیایی و سپس پاراالمپیک 2020 است و این رقابت ها سطح آمادگی بازیکنان را بالاتر می برد.
شیخ زاده تصریح کرد: با توجه به این که چندین روز پیش در مسابقات جهانی شرکت کردم به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی به سر می برم و تمرینات منسجمی انجام دادم.
دارنده مدال برنز پاراالمپیک اذعان داشت: در چند سال اخیر جوانان خوبی به تیم ملی اضافه شدند که در مسابقات پاراآسیایی و پاراالمپیک حرف های بسیاری برای گفتن دارند و قطعا در مسابقات چین نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.
انتهای پیام/گ

نام تنیسور خوزستانی در لیست منتخبان

.

منبع :

انتخاب تنیسور معلول خوزستانی برای مسابقات آسیا _ اقیانوسیه گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات