روایتی از یک حرکت آتش به اختیار که مورد تایید رهبری قرار گرفت + فیلم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایتی از یک حرکت آتش به اختیار که مورد تایید رهبری قرار گرفت + فیلم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حرکت‎های مردمی در کلام رهبر معظم انقلاب همیشه مورد تاکید بوده است و ایشان همواره انجام کارهای پرثمر و نتیجه بخش را برای پیشرفت کشور مورد تاکید قرار داده اند.

,فرمان آتش به اختیار،رهبر معظم انقلاب اسلامی،اردوهای هجرت،جهاد سازندگی,[categoriy]

آکاایران: روایتی از یک حرکت آتش به اختیار که مورد تایید رهبری قرار گرفت + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دیدار رمضانی رهبر معظم انقلاب با دانشجویان مانند همیشه مالامال از صمیمت و  گفتگوهای پدر و فرزندی بود، دانشجویان در این دیدار گوش به فرمان رهبری برای غلبه دادن گفتمان انقلاب در دانشگاه‌ها بودند و رهبری معظم این قشر را به تلاش همه جانبه در موضوع یاد شده رهنمون ساختند.

به گزارش آکاایران: رهبر انقلاب در بخشی از سخنان خود فرمودند: "من به همه‌ی آن هسته‌های فکری و عملیِ جهادی، فکری، فرهنگی در سرتاسر کشور مرتّباً میگویم: هرکدام کار کنید؛ مستقل و به‌قول میدان جنگ، آتش‌به‌اختیار".

پس از این دیدار فرمان آتش به اختیار به واکنش‎های بسیاری مواجه شد و همه جوانان مومن و انقلاب در تکاپوی آتش به اختیار مد نظر فرماندهی کل قوا بودند. از آن پس هر اقدامی که در حیطه آتش به اختیار قرار می‌گرفت نیز در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشت.

اردوهای هجرت یکی از این مصادیق است که مورد تایید رهبر انقلاب قرار گرفت، ایشان در این خصوص می‌فرمایند: " حرکت عظیم بسیج سازندگی و اردوهای هجرت، این کار ابتدا از خود جوانها شروع شد، در بخشهای مختلف شروع کردند و در سال 79 گزارش این حرکت دلپذیر و پرشکوه به هم رسید و منجر شد به اینکه پیام بسیج سازندگی به غاطبه جوانان داده شود.

این حرکت خودجوش مردمی درست مثل حرکت جهاد سازندگی در ابتدای انقلاب است، کار مردم الهام‌بخش اقدام مدیران و مسئولان است و عامل این حرکت عشق، ایمان، بصیرت و همت می باشد، اینها ستون‎های اصلی است، بسیج سازندگی و اردوهای هجرت را قدر بدانید".

کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی

انتهای پیام/

جایگاه حرکت‌های مردمی در کلام رهبر معظم انقلاب

 

 

.

منبع :

روایتی از یک حرکت آتش به اختیار که مورد تایید رهبری قرار گرفت + فیلم گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات