.

رونمایی از زوج جدید خط حمله استقلال -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رونمایی از زوج جدید خط حمله استقلال ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تیم فوتبال استقلال در حالی به مصاف تیم پدیده می رود که در این دیدار شهباززاده به دلیل مصدومیت نمی تواند تیمش را همراهی کند.

,اخبار باشگاه استقلال،لیگ برتر فوتبال،محرومان و مصدومان لیگ,[categoriy]

آکاایران: رونمایی از زوج نوین خط حمله استقلال

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم فوتبال استقلال در حالی به مصاف تیم فوتبال پدیده در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر می رود که در این دیدار تنها سجاد شهباززاده را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و منصوریان با دست پر می تواند ترکیبی متفاوت را در مقابل پدیده قرار دهد.

به گزارش آکاایران: خسرو حیدری، میلاد زکی پور، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و پادوانی بازیکنانی هستند که دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشتند و به طور کامل با تیم تمرین می کنند، بنابراین این بازیکنان با صلاح دید منصوریان می توانند در دیدار مقابل پدیده تیمشان را همراهی کنند.

امید ابراهیمی نیز دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است و طی روز های اخیر در تمرینات گروهی هم شرکت کرده است اما شنیده ها حاکی از آن است که این بازیکن در دیدار روز سه شنبه برای آبی ها به میدان نمی رود مگر اینکه اصرار زیاد این بازیکن باعث شود منصوریان از او در دقایقی از بازی بهره ببرد که احتمال وقوع این امر بسیار کم است.

همچنین منصوریان در نظر دارد در دیدار مقابل پدیده به دلیل مصدومیت بازیکنش از زوج قائدی و بیت سعید در نوک حمله استفاده کند بنابراین قائدی از ابتدای بازی در ترکیب اصلی تیم قرار می گیرد.

انتهای پیام/

ابراهیمی استقلال را هفته پنجم همراهی نمی کند 

 

.

منبع :

رونمایی از زوج جدید خط حمله استقلال گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات