سناتور آمریکایی: ترامپ باید اعتبار اخلاقی خود را بازسازی کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سناتور آمریکایی: ترامپ باید اعتبار اخلاقی خود را بازسازی کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تیم اسکات به رییس جمهور آمریکا پیشنهاد کرد با گذراندن وقت با افرادی که از مساله نژاد پرستی آسیب دیده اند، اعتبار اخلاقی خود را بازسازی کند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، «تیم اسکات» سناتور آمریکایی امروز (یکشنبه) به دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا پیشنهاد کرد با گذراندن وقت با افرادی که در تاریخ آمریکا از مساله نژاد پرستی آسیب دیده‌اند، اعتبار اخلاقی خود را بازسازی کند.

به گزارش آکاایران: اسکات که سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای جنوبی است پیشتر اعلام کرده بود اعتبار اخلاقی ترامپ پس از اظهارات وی که ظاهراً همتراز با دیدگاه‌های نئونازی‌ و برتری طلبان سفیدپوست بود، زیر سوال رفته است.

اسکات در این باره گفت آنچه که اکنون مهم است، اقداماتی است که ترامپ صورت خواهد داد، و نه آنچه که وی بر زبان می‌آورد.

این سناتور آمریکایی افزود تلاش ترامپ برای کسب دوباره اعتبار اخلاقی خود،‌ دشوار خواهد بود.

در پی وقوع ناآرامی ها در شهر شارلوتسویل ایالت ویرجینیای آمریکا که پس از راهپیمایی حامیان برتری نژاد سفید و نئونازی ها ایجاد و منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 19 نفر دیگر شد، ترامپ به علت بیان این که «هر دو طرف» باید سرزنش شوند، از سوی هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات مورد انتقاد قرار گرفت.

ترامپ در یک کنفرانس خبری برنامه ریزی نشده در برج ترامپ در نیویورک در این باره گفت ما در یک طرف، گروهی را داشتیم که بد بود و در طرف دیگر نیز گروهی را داشتیم که بسیار خشونت طلب بود.

انتهای پیام/

 

.

منبع :

سناتور آمریکایی: ترامپ باید اعتبار اخلاقی خود را بازسازی کند

سناتور آمریکایی: ترامپ باید اعتبار اخلاقی خود را بازسازی کند گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات