معرفی برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید در مراسم بزرگداشت روز جهانی عکاسی معرفی شدند.

,اخبار استان فارس،جشنواره ملی عکس،معرفی برگزیدگان جشنواره,[categoriy]

آکاایران: معرفی برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ فروغ عدالت پور دبیر جشنواره ملی عکس امید گفت: در مراسم بزرگداشت روز جهانی عکاسی برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید معرفی شدند و نشان ویژه عکاسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به محمدمحسن خدام محمدی استاد عکاسی و چهره علمی هنر فارس اهدا شد.

به گزارش آکاایران:
وی با اعلام اینکه سیاستگذاری جشنواره ملی عکس امید از ٦ماه پیش آغاز و فراخوان آن تیرماه امسال منتشر شد، افزود: حدود ١٥٠٠ اثر از ٣١٠ عکاس به دبیرخانه این جشنواره رسید که قابل پیش بینی نبود.


عدالت پور با بیان اینکه جشنواره ملی عکس امید به تمام انجمن های فرهنگی و هنری فارس تعلق دارد ادامه داد: امسال به مناسبت اولین دوره این جشنواره نشان ویژه عکاسی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به یکی از وارسته ترین عکاسان شیراز اهدا می شود.


در این مراسم امیرحسین کمالی، اسحاق آقایی و احسان جزینی شایسته تقدیر و سامان باقری، مهرداد شریفی، پریسا بیات، افشین آذریان و جمشید فرجوندفردا به عنوان برگزیدگان نخستین جشنواره ملی عکس امید معرفی شدند.


در جشنواره یادشده رضا رادپور برگزیده خلاقیت در موضوع شد.


نمایشگاه آثار منتخب جشنواره ملی عکس امید با نمایش ٣٠ عکس در نگارخانه ملی شیراز گشایش یافت.


همچنین در آیینی که در کتابخانه و مرکز اسناد فارس برگزار شد،‌ از منوچهر سازگارنژاد، حسین کشتکار(عکاس پیشکسوت ورزشی)، شکرالله آقایی، محمود رضوی فرد، خلیل دلگشایی(عکاسخانه ژاندارک)، کاظم مفاضی و عزیز عاملی(عضو اولیه کانون عکاسان خبری فارس) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس تجلیل شد.


در پایان این برنامه، طرح مرمت و بازسازی عکاسخانه مانی شیراز با حضور فرهنگ اصلاحی، وارث این بنای تاریخی رونمایی شد.
انتهای پیام/ر

برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید شناخته شدند

.

منبع :

معرفی برگزیدگان جشنواره ملی عکس امید گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات