تعیین سیاست های تشویقی برای تحصیل رتبه های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تعیین سیاست های تشویقی برای تحصیل رتبه های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از در نظر گرفتن سیاست های تشویقی برای رتبه های برتر کنکور سال 96 جهت تحصیل در این دانشگاه خبر داد.

 

,اخبار آموزش و پرورش،دانشجو معلمان،دانشگاه فرهنگیان,[categoriy]

آکاایران: تعیین سیاست های تشویقی برای تحصیل رتبه های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان

نعمت‌اله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در گفت و گو با  خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در مورد ساماندهی سیاست های تشویقی این دانشگاه اظهار کرد: با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده که حدود 10 هزار نفر بوده دانشجویان متناسب با ضوابط دانشگاه پذیرش می‌شوند و امسال با توجه به اینکه 40 هزار نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شدند شرایط بهتری برای ارائه خدمات آموزش وجود دارد.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان شبانه‌روزی بوده و با توجه به کاهش جمعیتی که انتظار داریم وضعیت اسکان دانشجو معلمان در شرایط بهتری قرار می‌گیرد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: با توجه به بهبود شرایط از نظر ارائه خدمات به دانشجو معلمان از اساتید مدعو کمتری استفاده خواهد شد و دانشجو معلمان تحت آموزش‌های اساتید هیات علمی و مستقر در دانشگاه قرار می‌گیرند.

موسی پور با اشاره به اینکه سال گذشته یک سوم داوطلبان تحصیل در این دانشگاه دارای رتبه‌های سه رقمی بودند، تصریح کرد: سیاست های تشویقی برای رتبه‌های برتر کنکور96 در نظر گرفتیم از جمله اینکه رتبه‌های تک و 2 رقمی پاداش 20 میلیون ریالی و رتبه‌های سه رقمی پاداش 10 میلیون ریالی دریافت خواهند کرد.

اعطای کمک هزینه تحصیلی 2.5 میلیون ریالی به رتبه‌های برتر

وی افزود: علاوه بر این سیاست های تشویقی، اعطای کمک هزینه تحصیلی 2.5 میلیون ریالی در دوران تحصیل به رتبه‌های برتر تعلق می‌گیرد و اولویت دریافت وام نیز برای این گروه از دانشجو معلمان مورد توجه است.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: رتبه‌های اول تا سوم  مسابقات فرهنگی‌هنری ، قرآنی همچنین مسابقات ورزشی طی 2دوره اخیر که در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند از پاداش 10 میلیون ریالی بهره‌مند خواهند شد و تمامی داوطلبان باید بر اساس شرایط سنی اعلام شده از سوی آموزش و پرورش برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند.

انتهای پیام/

.

منبع :

تعیین سیاست های تشویقی برای تحصیل رتبه های برتر کنکور در دانشگاه فرهنگیان گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات