ارائه خدمات بهداشتی به روستاییان آب آسمانی فسا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارائه خدمات بهداشتی به روستاییان آب آسمانی فسا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اهالی روستای آب آسمانی شهرستان فسا از خدمات گروه بهداشتی و مراقبتی فعالان جهادی دانشگاه علوم پزشکی بهره مند شدند.

ارائه خدمات بهداشتی به روستاییان آب آسمانی فسا
,اخبار استان فارس،اخبار علوم پزشکی فارس،ارائه خدمات بهداشتی،روستاییان فسا,[categoriy]

آکاایران: ارائه خدمات بهداشتی به روستاییان آب آسمانی فسا

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ زهرا جاویدی دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با بررسی های انجام شده، روستای آب آسمانی به عنوان نخستین مرکز نیازمند به خدمات بهداشتی و مراقبتی به این کانون معرفی و در مدت سه روز خدمات بهداشتی و مشاوره ای به روستاییان ارائه شد.

به گزارش آکاایران:
وی افزود: گروه بهداشتی فعالان جهادی دانشگاه علوم پزشکی فسا با فراهم آوردن برخی از تجهیزات بهداشتی و مراقبتی از جمله دستگاه فشارخون و قند خون، بسته های آموزشی، ترازو، ماسک، دستکش، مسواک و خمیر دندان به روستای آب آسمانی اعزام شدند.


جاویدی ادامه داد: همچنین با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا، ماما و بهورز نیز برای آموزش های بهداشتی و مراقبتی، این گروه بهداشتی را همراهی کردند.


وی بیان کرد: فعالیت های این کانون در قالب خدمات غربالگری، مشاوره و آموزش به صورت پایش فشار خون، آموزش تغذیه سالم، بهداشت سالمندی، بهداشت زنان و خانواده، آموزش بهداشت دهان و دندان به همراه توزیع مسواک و خمیر دندان ارائه می شود.

جاویدی اظهار داشت: آموزش و راه های پیشگیری و مقابله با بیماری های واگیر و غیرواگیر رایج در منطقه، آموزش شست و شوی صحیح دست ها به کودکان و توزیع بسته های آموزشی و بروشور در ارتباط با مطالب آموزش داده شده از دیگر فعالیت های این کانون است.
انتهای پیام/ر


ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره ای در فسا

.

منبع :

ارائه خدمات بهداشتی به روستاییان آب آسمانی فسا گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات