انتقال آب، خط قرمز مردم خوزستان است/ تبدیل بحران آب به بزرگترین چالش کشور -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتقال آب، خط قرمز مردم خوزستان است/ تبدیل بحران آب به بزرگترین چالش کشور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نماینده مردم اهواز گفت: انتقال آب خط قرمز مردم خوزستان است که لازم است بازنگری اساسی درباره آن شود.

انتقال آب، خط قرمز مردم خوزستان است/ تبدیل بحران آب به بزرگترین چالش کشور
,انتقال آب در اهواز،نمایندگان مجلس،بحران آب در خوزستان،بحران آب در خوزستان,[categoriy]

آکاایران: انتقال آب، خط قرمز مردم خوزستان است/ تبدیل بحران آب به بزرگترین چالش کشور

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ همایون یوسفی نماینده مردم اهواز طی تذکری در پایان صحن علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد ماه) مجلس گفت: براساس گزارش‌های سازمان‌های جهانی، آب بزرگترین چالش و بحران دنیا است که در کشور ما تبدیل به ابرچالش شده است، خروج این مشکل به عزم ملی نیاز دارد. از این رو انتظار می‌رود که مسوولان توجه ویژه‌ای برای حل این مشکل دارا باشند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: بحران‌هایی همچون فرونشست آب و به دنبال آن خشکسالی زمین‌های کشاورزی مشکلاتی را برای کشور به وجود آورده که متاسفانه راهکاری برای آن در برنامه توسعه دیده نشده است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان خاطرنشان کرد: در صورت مدیریت مناسب آب شاهد مشکل قطعی آب در خوزستان و به دنبال آن افزایش گردوغبار خواهیم بود. انتقال آب خط قرمز مردم خوزستان است که لازم است بازنگری اساسی درباره آن شود.

انتهای پیام/

.

منبع :

انتقال آب، خط قرمز مردم خوزستان است/ تبدیل بحران آب به بزرگترین چالش کشور گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات