امثال من معنی اسارت را نمی دانند/ نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم و نظام دینی مردمی است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امثال من معنی اسارت را نمی دانند/ نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم و نظام دینی مردمی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای و نظام دینی مردم است و بر پایه نظام سلطنتی قرار ندارد.

امثال من معنی اسارت را نمی دانند/ نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم و نظام دینی مردمی است
,اخبار رفاه و تعاون،آیت الله محمدی گلپایگانی،رئیس دفتر مقام معظم رهبری،بنیاد شهید و امور ایثارگران،اسارت,[categoriy]

آکاایران: امثال من معنی اسارت را نمی دانند/ نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم و نظام دینی مردمی است

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در کنگره ملی الماس‌های درخشان که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه امروز، روز زیارتی امام رضا(ع) است، وجود مبارک آن حضرت و مزار مطهرشان برای ما دلخوشی، برکت و جلب محبت خدا است.

به گزارش آکاایران: وی عنوان کرد: ولایت شرط توحید است که این روزها مفتی های وهابی فتوا به قتل رافضی ها می دهند و نمونه اش شهادت محسن حججی است که 25 سال بیشتر سن نداشت.

آیت الله محمدی گلپایگانی خطاب به آزادگان بیان داشت: شما آزادگان نرفته اید که اسیر شوید، بلکه تا آخرین گلوله ایستادگی کردید. در حالی که من و امثال من نمی توانند معنی اسارت را بفهمند و امروز آزادگانی را می بینیم که خود مبلغ اسلام شده و چنین چیزی را جز در مکتب اسلام نداریم.

در حال تکمیل...

.

منبع :

امثال من معنی اسارت را نمی دانند/ نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم و نظام دینی مردمی است گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات