تنور داغ خنداننده شو در مرحله یک چهارم نهایی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تنور داغ خنداننده شو در مرحله یک چهارم نهایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته باشگاه خبرنگاران از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شب گذشته مرحله یک چهارم نهایی مسابقه خنداننده شو با حضور شرکت کننده ها به روی آنتن رفت.

تنور داغ خنداننده شو در مرحله یک چهارم نهایی
,برنامه تلویزیونی،شبکه نسیم،برنامه خندوانه,[categoriy]

آکاایران: تنور داغ خنداننده شو در مرحله یک چهارم نهایی

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سومین شب از برگزاری مرحله یک چهارم نهایی مسابقه خنداننده‌شو، با حضور رضا بهمنی، محمد معتضدی و همچنین مربیان شقایق دهقان، اشکان خطیبی، حسن معجونی و رامبد جوان به روی آنتن رفت.

به گزارش آکاایران: احسان کرمی که این شب‌ها اجرای برنامه تلویزیونی خندوانه را بر عهده گرفته است، در ابتدای برنامه از اجرای مرحله یک چهارم نهایی مسابقه خنداننده‌شو صحبت کرد و پس از پخش‌ میان برنامه،  مربیان وارد صحنه شدند.

ابتدا طبق معمول، بین دو شرکت‌کننده، مسابقه‌ا ‌ی، نمایشی برای انتخاب اجرای نفر اول شکل گرفت.

 جوان‌ پس از گزارشی از پشت صحنه تمرین‌های معتضدی، بیان کرد: ما دیکر آخرین گروهی هستیم که اجرا داریم . به طور حتم اجرای مفرح، جذاب و سرگرم‌کننده‌ای خواهد شد. ما در مرحله سوم همه به یکدیگر کمک می‌کنیم.

محمد معتضدی به عنوان اولین نفر بعد از پخش‌ گزارش‌های پشت صحنه با پرداختن به موضوع دردسرهای پیدا کردن شغل، به روی صحنه خندوانه آمد و پس از اجرایش با گریه‌های بی‌وقفه‌ و بغضی که داشت، نظرات مثبت مربیان را به خود جذب کرد.

رضا بهمنی دیگر شرکت‌کننده‌ای است که برای کسب لقب آقای کمدین و هم‌چنین دغدغه‌مندی مردم شهر خود آبادان و اهواز گفت.

بهمنی همواره در اجرای استنداپ کمدی خود به زمین خواری، جنگل خواری و ... پرداخت و مثل همیشه یکی از معضلات اجتماعی را به زبان طنز بیان کرد.

 جوان در پایان برنامه، ضمن حضور پدرش در برنامه خندوانه تولد احسان کرمی را تبریک گفت ‌و کرمی با آرزوی سلامتی برای اعضای خانواده خود، پرونده مرحله یک چهارم نهایی را بست.

 

انتهای پیام/

.

منبع :

تنور داغ خنداننده شو در مرحله یک چهارم نهایی گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات