.

دوره گردی نتانیاهو به لاهه رسید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دوره گردی نتانیاهو به لاهه رسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دوره گردی نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای همراه کردن کشور های اروپایی در تصمیم نابخردانه آمریکا درباره قدس اشغالی به هلند رسید.

دوره گردی نتانیاهو به لاهه رسید
,نخست وزیر،رژیم صهیونیستی،هلند،لاهه،قدس اشغالی،اخبار بین الملل,[categoriy]

آکاایران: دوره گردی نتانیاهو به لاهه رسید

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان بنیامین نتانیاهو پس از پاریس و بروکسل؛ امروز سه شنبه در سفری غیر رسمی به هلند و پایتخت اداری این کشور یعنی لاهه می‌رود.

به گزارش آکاایران: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر به لاهه با نخست وزیر و خانواده سلطنتی هلند دیدار و درباره تصمیم اخیر امریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت و گو می‌کند.

این سومین مقصد سفر اروپایی نتانیاهو خواهد بود. پیش از این، وی در دیدار با مکرون، رئیس جمهور فرانسه در پاریس و حضور غیردیپلماتیک در جمع وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل و دیدار با خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی این اتحادیه شنید که اروپا با تصمیم اخیر آمریکا مخالف است و آن را، خلاف قوانین بین المللی می‌داند.

همزمان با سفر نخست وزیر رژیم کودک‌کش اسرائیل به شهر لاهه مقر دادگاه بین المللی جنایات جنگی؛ شهروندان هلندی و گروه‌های حامی حقوق بشر در این شهر نسبت به حضور وی و تصمیم نابخردانه اخیر دولت آمریکا تظاهرات می‌کنند و از قضات این دادگاه می‌خواهند پرونده این جنایتکار جنگی را به جریان بیندازند.

انتهای پیام/

سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لاهه

.

منبع :

دوره گردی نتانیاهو به لاهه رسید گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات