.

دومینوی فروپاشی داعش در منطقه/اعزام بخشی از تروریست ها به افغانستان محتمل است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دومینوی فروپاشی داعش در منطقه/اعزام بخشی از تروریست ها به افغانستان محتمل است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون سیاسی سپاه گفت: اکنون شاهد دومینوی فروپاشی تکفیری ها و فروپاشی داعش در عراق و سوریه هستیم.

دومینوی فروپاشی داعش در منطقه/اعزام بخشی از تروریست ها به افغانستان محتمل است
,داعش،سوریه،اخبار سیاسی,[categoriy]

آکاایران: دومینوی فروپاشی داعش در منطقه/اعزام بخشی از تروریست ها به افغانستان محتمل است

سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه در گفت وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان: درباره پایان حضور تروریست های تکفیری در منطقه اظهار کرد: در شرایط نوین شاهد دومینوی فروپاشی تکفیری ها و فروپاشی داعش در عراق و سوریه هستیم.

به گزارش آکاایران: معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه سیاست منطقه ای استکبار و آل سعود حفظ تنش در منطقه غرب آسیاست اضافه کرد: علت سیاست های خصمانه عربستان و آمریکا جبران شکست های منطقه ای و نگه داشتن چالش در منطقه است.

وی پیرامون استعفای سعد حریری در داخل خاک عربستان افزود: آل سعود به دنبال چالشی نوین در منطقه است تا به بهانه استعفای حریری، لبنان را چالش بکشد.

سردار سنایی راد با اشاره به ایجاد تنش توسط آل سعود در منطقه یادآورشد: سعودی ها در پی شکست های منطقه ای می خواهند تنش هایی را در کشورهای حامی سوریه و عراق ایجاد کنند.

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه اعزام بخشی از تروریست ها به افغانستان محتمل است تصریح کرد: نوعی هم سویی در سیاست های آل سعود با آمریکایی ها دیده می شود و آنها برای منطقه غرب آسیا نقشه هایی دارند تا با سیاست جنگ نیابتی تجزیه ای را رقم بزنند.

وی پیرامون تحریم های کاخ سفید پس از برجام علیه کشورمان بیان کرد: تحریم های صورت گرفته از سوی آمریکا علیه کشورمان هم سو با اهداف و سیاست های آل سعود در منطقه است.

سردار سنایی راد با تاکید بر اینکه سیاست های آل سعود در منطقه شکست خورده است، یادآورشد: آل سعود نتوانست در لبنان به اهداف خود برسد و سناریوی شکست آل سعود در لبنان به خاطر هوشمندی حزب الله و آشکارشدن سیاست های خصمانه عربستان در منطقه است.

انتهای پیام/

.

منبع :

دومینوی فروپاشی داعش در منطقه/اعزام بخشی از تروریست ها به افغانستان محتمل است گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات