فردا در شورا چه می گذرد؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فردا در شورا چه می گذرد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اعضای شورای شهر تهران در جلسه علنی فردا به احیای شرکت مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک تهران و ارائه خدمات شهرداری به کارکنان رسیدگی می کنند.

فردا در شورا چه می گذرد؟
,شورای شهر تهران،صحن علنی،حمل و نقل،ترافیک,[categoriy]

آکاایران: فردا در شورا چه می گذرد؟

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فردا یکشنبه 30 مهرماه در پانزدهمین جلسه رسمی و علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران که به صورت فوق العاده از ساعت 8:45 تا 11 در ساختمان شورا واقع در خیابان بهشت برگزار می‌شود، اعضای شورا موارد مختلفی را بررسی خواهند کرد.
در ابتدای جلسه و پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید، محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا نطق پیش از دستور خواهد داشت.
به گزارش آکاایران: سپس اعضا به ایراد تذکرات خود می پردازند و به دنبال آن 8 دستور جلسه را بررسی می‌کنند.
دستور اول مربوط به بررسی یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به احیای شرکت مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک تهران» است.
دستور دوم در رابطه با بررسی یک فوریت طرح اصلاحیه «الزام شهرداری تهران به تهیه و اجرای دستور العمل های ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی، رفاهی، بهداشتی، درمانی، تفریحی و ورزشی به کارکنان شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه» است.
دستور سوم اختصاص به ارائه گزارش مبنی بر چشم انداز، رویکردها و برنامه کلان کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران توسط محمد علیخانی رئیس کمیسیون و افشین حبیب زاده نائب رئیس کمیسسون دارد.
با اتمام رسیدگی به سه دستور اول، انتخاب نمایندگانی از میان اعضای شورا برای عضویت در مجامع قانونی مجموعه مدیریت شهری دیگر دستوراتی است که تا ساعت 11 در جلسه پانزدهم، اعضای شورای پنجم شهر تهران به آن ها می پردازند.
گفتنی است؛ انتخاب این نمایندگان 3 جلسه است که در دستور کار شورای پنجم قرار می گیرد اما به دلیل طولانی شدن دستورات ابتدایی و طرح های یک و دو فوریتی عملا زمانی برای رسیدن به انتخاب افراد نمی ماند.
انتهای پیام/

.

منبع :

فردا در شورا چه می گذرد؟ گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات