انعقاد 2 قرارداد کاری جدید در پست خوزستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انعقاد 2 قرارداد کاری جدید در پست خوزستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: 2 قرارداد کاری نوین در پست خوزستان منعقد گردید.

انعقاد 2 قرارداد کاری جدید در پست خوزستان
,انعقاد قرارداد،پست،گذرنامه،اخبار خوزستان,[categoriy]

آکاایران: انعقاد 2 قرارداد کاری نوین در پست خوزستان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، به نقل از اداره کل پست استان خوزستان، در پی برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته در پست استان خوزستان در راستای جذب بازارهای نوین، این اداره کل موفق به انعقاد 2 قرارداد کاری نوین در مهر ماه جاری شد.

به گزارش آکاایران: قرارداد همکاری با سازمان حج و زیارت که در راستای رفاه شهروندان و زائرین مراسم اربعین حسینی جهت ثبت نام زائرین برای دریافت گذرنامه منعقد گردید.

ثبت‌نام و دریافت این گذرنامه‌ها از دفاتر و آژانس‌های مسافرتی و تحویل آن به حج و زیارت استان جهت صدور روادید (ویزا) زائرین از کنسولگری کشور عراق و تحویل به زائرین در سطح استان در 3 شهر اهواز، سوسنگرد و آبادان است.

اجرای این قرارداد از امروز، 25 مهرماه جاری توسط پست استان خوزستان آغاز خواهد شد که این یکی از قراردادهای مذکور است.

دومین تفاهم‌نامه همکاری‌ها با اداره کل ثبت اسناد در استان خوزستان در راستای گسترش همکاری‌ها صورت پذیرفته است.

براساس توافقات به دست آمده در ارائه خدمات پستی، ثبت درخواست متقاضیان در انجام امور افراض و تفکیک واحد تجاری و مسکونی و استعلام سندهای تک برگ توسط پست مستقر در ثبت اسناد انجام خواهد شد.

همچنین انتشار آگهی‌های موضوع ماده 36 قانون و 13 آئین نامه قانون تعیین تکلیف و آگهی تحدید حدود اختصاصی در سطح استان از دیگر موضوعات تفاهم نامه است.

انتهای پیام/گ

قراردادهای کاری در پست خوزستان منعقد شد

.

منبع :

انعقاد 2 قرارداد کاری جدید در پست خوزستان گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات