.

عذرخواهی حجت الاسلام قرائتی از آقای دوربینی + فیلم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عذرخواهی حجت الاسلام قرائتی از آقای دوربینی + فیلم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس ستاد اقامه نماز کشور از حسین نمازی (آقای دوربینی) به دلیل برخوردی که با او داشت، عذرخواهی کرد.

عذرخواهی حجت الاسلام قرائتی از آقای دوربینی + فیلم
,حجت الاسلام قرائتی،آقای دوربینی،عذرخواهی,[categoriy]

آکاایران: عذرخواهی حجت الاسلام قرائتی از آقای دوربینی + فیلم

حجت‌‌الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، در گفتگو با خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص نوع برخورد خود با حسین نمازی (آقای دوربینی) گفت: روز جمعه گذشته بر اثر خستگی زیاد ناشی از چند برنامه در نقاط مختلف تهران، صحنه‌ای به وجود آمد که موجب ناراحتی مخاطبان شد که ای کاش آن صحبت‎ها را با لحن دیگری بیان می‌کردم.

به گزارش آکاایران: وی در ادامه بیان کرد: در زمین دنبال فرشته و معصوم نگردید. به هر حال انسان در هر درجه‌ای که باشد، خطا می‌کند. ابتدا از خداوند و بعد از ایشان (حسین نمازی) که مخاطب من بودند، عذرخواهی می‌کنم.

حجت‌الاسلام قرائتی با بیان خاطره‌ای از فعالیت خود در نهضت سوادآموزی خاطرنشان کرد: زمانی نماینده امام خمینی (ره) در نهضت سوادآموزی بودم که به فردی سپردم مرا برای نماز صبح بیدار کند؛ ایشان تعجب کرد. من گفتم بنده نماینده امام خمینی (ره) هستم، نه نماینده خواب و بیداری‌ام. به هر حال حرکتی از من سر زد که همین جا ابتدا از خدا و آقای نمازی و بعد از همه کسانی که در این سال‌ها ممکن است ناراحتشان کرده‌ باشم؛ عذرخواهی می‌کنم.

 

کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی

انتهای پیام/

حجت‌الاسلام قرائتی از آقای دوربینی عذرخواهی کرد

.

منبع :

عذرخواهی حجت الاسلام قرائتی از آقای دوربینی + فیلم گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
تبلیغات