زمینه های توسعه صادرات غیرنفتی در آذربایجان غربی فراهم شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زمینه های توسعه صادرات غیرنفتی در آذربایجان غربی فراهم شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: استاندار آذربایجان غربی گفت:زمینه های توسعه صادرات غیرنفتی در آذربایجان غربی فراهم شود.

زمینه های توسعه صادرات غیرنفتی در آذربایجان غربی فراهم شود
,اخبار آذربایجان غربی،اخبار ارومیه،استانداری آذربایجان غربی،توسعه صادرات غیر نفتی,[categoriy]

آکاایران: زمینه های توسعه صادرات غیرنفتی در آذربایجان غربی فراهم شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان گفت: از مدیران و مسئولان انتظار می‌رود در خصوص فراهم نمودن زمینه‌های توسعه صادرات غیرنفتی استان اهتمام بیشتری دارا باشند.
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه وظیفه داریم برای ورود و خروج مسافر خدمات ارائه نماییم، افزود: برخی مسائل و مشکلات در ورود و خروج مسافر از مرز‌ها وجود دارد که این مسائل باید سریع چاره اندیشی و رفع شود.
وی با ابراز تاسف از اینکه در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی زمینه برای واردات از ترکیه هموار می‌شود، اظهار داشت: اقامت و کالا‌های ارزان قیمت در کشور همسایه علت افزایش مسافر به کشور ترکیه است که باعث واردات کالای همراه مسافر می‌شود.
سعادت با بیان اینکه برای کالا‌های وارداتی همراه مسافر باید سقف مشخصی تعیین شود اظهار داشت: در این خصوص باید اطلاع رسانی لازم صورت گیرد که در صورت اضافه بار کالای مربوطه ضبط خواهد شد.
در ادامه این جلسه در خصوص موانع و مشکلات موجود در مرز‌های استان، زیرسازی‌های لازم و ساماندهی وضعیت موجود بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش آکاایران: انتهای پیام/م

کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان برگزار شد

.

منبع :

زمینه های توسعه صادرات غیرنفتی در آذربایجان غربی فراهم شود گردآوری توسط بخش اخبار امروز باشگاه خبرنگاران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات