محدودیت زمانی برای ثبت نام در پیاده روی اربعین وجود ندارد/ اجازه سفر اربعین بدون ثبت نام در سامانه «سماح» داده نمی شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محدودیت زمانی برای ثبت نام در پیاده روی اربعین وجود ندارد/ اجازه سفر اربعین بدون ثبت نام در سامانه «سماح» داده نمی شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

محدودیت زمانی برای ثبت نام در پیاده روی اربعین وجود ندارد/ اجازه سفر اربعین بدون ثبت نام در سامانه «سماح» داده نمی شود
,[categoriy]

آکاایران: محدودیت زمانی برای ثبت نام در پیاده روی اربعین موجود نیست/ اجازه سفر اربعین فاقد ثبت نام در سامانه «سماح» داده نمی شود

آکاایران: معاون سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی در گقت و گو با اروم نیوز:

محدودیت زمانی برای ثبت نام در پیاده روی اربعین موجود نیست/ اجازه سفر اربعین فاقد ثبت نام در سامانه «سماح» داده نمی شود

به گزارش آکاایران: معاون مدیرکل حج و زیارت آذربایجان غربی گفت:محدودیت زمانی برای ثبت نام افراد در پیاده روی بزرگ اربعین موجود نیست .

شاهین حق شناس در گفت و گو با اروم نیوز گفت: ثبت نام و صدور ویزای اربعین از ۲۰ شهریور آغاز شده و هیچ محدودیتی موجود نیست.

وی افزود: متقاضیان حضور در پیاده روی زیارت اربعین ۹۶ می توانند با مراجعه مستقیم به سامانه «سماح« به نشانی ‏www.samah.haj.ir و یا از طریق هر یک از دفاتر زیارتی مجاز ، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند .

معاون سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی، تاکید کرد: در حال حاضر صدور ویزا فقط در کنسول گری شهرهای تهران، مشهد و اهواز صورت می پذیرد و قرار است دفتر کنسول گری موقت آذربایجان اوائل مهر ماه در شهر تبریز دایر شود.

حق شناس تصریح کرد: ثبت نام ویزا اکنون مشکلی نداشته و از سرعت پیشرفت خوبی برخوردار است مردم میتوانند پس از مراجعه به سایت و ثبت نام نسبت به واریز مبلغ اقدام نموده و مراحل را تکمیل کنند .

وی افزود : مبالغ مورد نیاز این ثبت نام ۴۰دلار از بابت ویزا بوده که به نرخ روز دلار حساب شده و پراخت میشود ۱۸۸هزار ریال از بابت بیمه افراد ،۱۰۹هزار ریال از بابت روادید و ۶۲هزار ریال از بابت خدمات درمانی اخذ می گردد.

معاون سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی، ادامه داد: پس از ثبت نام در سایت و تحویل مدارک به دفتر زیارتی محل پاسپورت و مدارک به ستاد مرکزی استان ارسال شده و پس از آن جهت اخذ ویزا از دفتر کنسول گری تهران اقدام می گردد .

وی، با بیان اینکه اجازه سفر اربعین به کسانی که در سامانه سماح ثبت نام نکرده اند داده نمی شود، گفت: تمامی کنترلها، مشخص شدن دفاتر قانونی، صدور روادید، گروه بندی ها، تاریخ اعزام و بازگشت، راهنمایی خروج از مرزها، بیمه زائران و خدمات پزشکی از طریق نام نویسی انجام می گیرد.

اشتراک گذاری

.

منبع :

محدودیت زمانی برای ثبت نام در پیاده روی اربعین وجود ندارد/ اجازه سفر اربعین بدون ثبت نام در سامانه «سماح» داده نمی شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری اروم نیوز سایت آکاایران

جدیدترین مقالات

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات