استقلال در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار گرفت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استقلال در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار گرفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: استقلال در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار گرفت

روز هفتم مهر ماه جاری آخرین زمان تحویل مدارک باشگاه ها برای کسب مجوز حرفه ای است.
 گروه ورزش «تیتریک»، با توجه به حضور باشگاه های لیگ برتری در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در نهایت روز هفتم مهر ماه سال جاری، آخرین زمان تحویل مدارک باشگاه ها برای کسب مجوز حرفه ای است. که در این میان باشگاه استقلال هنوز نتوانسته پرونده های مالی خود را آن طور که باید با موفقیت ختم کند. همچنین ناگفته نماند این روزها بازیکنان سابق استقلال برای دریافت نکردن مطالباتشان نامه های زیادی را روانه AFC کردند تا این باشگاه  در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار بگیرد.

در هر صورت طبق اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال تمامی باشگاه ها تا 7 مهر ماه باید مدارک خود را به صورت کامل ارسال کنند از طرفی با توجه به بررسی هایی که مسئولان در این باره انجام داده اند باشگاه ها در حال ارسال مدارک خود هستند و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال نیز به صورت تلفنی و حضوری به باشگاه ها مراجعه می کنند تا به این ترتیب به باشگاه ها کمک شود. بنابر این اگر تمامی مدارک باشگاه ها تا 7 مهر ماه کامل باشد دیگر خطری آنها را تهدید نمی کند.

به گزارش آکاایران: در این میان ناگفته نماند برخی باشگاه ها مدارک ارسالی شان ناقص بوده که درحال بررسی و انجام کار هستند و برخی از مدارک نیز در مرحله ترجمه قرار دارد تا در بدین ترتیب کارهای لازم انجام شود.

نکته قابل توجه این است که باشگاه های لیگ برتری باید در زمان مقرر شده مدارک را ارسال کنند، چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا سامانه ای را قرار داده و به همین دلیل باشگاه ها موظف هستند در تاریخ تعیین شده ارسال مدارک را انجام دهند.

طبق آخرین نظارت هایی که مسئولان فدراسیون فوتبال روی ارسال مدارک باشگاه های لیگ برتری انجام داده اند ارسال ها صحیح و کامل بوده است. اما ممکن است در این میان باشگاهی در اثر کوتاهی ارسال مدارک در زمان تعیین شده مرتکب خطا شود که در آن صورت دیگر هیچ کاری نمی توان کرد و آن باشگاه از دور رقابت های آسیایی حذف می شود.

اما در مورد آخرین مدارک های ارسالی باشگاه استقلال می توانیم بگوییم که مدارک لازم در مورد چند پرونده به دست مسئولان فدراسیون فوتبال رسیده این در حالی است که در مورد 3 یا 4 پرونده هنوز مدیران استقلال در حال تکمیل مدارک هستند و حتی یک پرونده از آبی ها نیز در دارالترجمه قرار دارد. بدین ترتیب استقلالی ها با توجه به آخرین صحبت های خود با مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرده اند که ارسال پرونده هایشان در حال نهایی شدن است.

با وجود این باید گفت مدیران استقلال در صورت ارسال مدارک خود به صورت کامل تا 7 مهر ماه می توانند حضور رسمی در رقابت های آسیایی دارا باشند در غیر این صورت استقلال از سوی AFC حذف و از حضور در رقابت های آسیایی باز می ماند.

انتهای پیام/


.

منبع :

استقلال در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار گرفت

استقلال در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار گرفت گردآوری توسط بخش خبرگزاری تیتر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات