رواج مصرف «قرص ضد افسردگی» در بین مردم آمریکا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رواج مصرف «قرص ضد افسردگی» در بین مردم آمریکا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رواج مصرف «قرص ضد افسردگی» در بین مردم آمریکا

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آمریکا نسبت به مصرف قرص ضد افسردگی در بین مردم این کشور هشدار دارد و اعلام کرد یک چهارم افرادی که طی ماه گذشته داروی ضد افسردگی مصرف کرده اند، 10 سال است که به مصرف این داروها روی آورده اند.
رواج مصرف «قرص ضد افسردگی» در بین مردم آمریکا
,افسردگی،ضدافسردگی،بیماری،دارو,[categoriy]

آکاایران: رواج مصرف «قرص ضد افسردگی» در بین مردم آمریکا

گروه بین الملل «تیتریک»،مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آمریکا ( CDC ) هشدار داد،  شمار آمریکایی های مصرف کننده داروهای ضد افسردگی در طول ماه گذشته تا 65 درصد نسبت به سال های 1999 تا 2014 افزایش یافته است.

به گزارش آکاایران: بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی این مرکز، تا سال 2014 از هر 8 آمریکایی بالای 12 سال یک نفر داروی ضد افسردگی مصرف کرده بود؛ این در حالیست که گزارش ها نیز نشان داده است، زنان حدود دو برابر مردان دارو مصرف می کنند که در مورد داروهای افسردگی، در زنان 16.5 درصد و در مردان کمتر از 9 درصد است.

لورا پرات سرپرست تیم تحقیق با تکیه بر آمار ملی سازمان بهداشت گفت: «بسیاری از افراد، داروهای ضد افسردگی را طولانی مدت مصرف می کرده اند».

علاوه بر این محققان گزارش داده اند، یک چهارم همه افرادی که طی ماه گذشته داروی ضد افسردگی مصرف کرده اند، 10 سال و حتی بیشتر از 10 سال است که به مصرف این داروها روی آورده اند.

دکتر ست ماندل، مدیر روانپزشکی بیمارستان هانتینگتون نیویورک، در این باره می گوید: «مردم جامعه آمریکا بیش از بیش پراسترس و افسرده شده اند؛ رسانه های اجتماعی موجب انزوای افراد و عدم بروز درست احساسات آنها شده اند».

ماندل در پایان گفت: «این واقعیت که زنان دو برابر مردان داروهای ضد افسردگی مصرف می کنند، ممکن است ریشه های فرهنگی داشته باشد».

این مطالعه 15 آگوست به عنوان یک گزارش مختصر در "NCHS" منتشر شد.

انتهای پیام/


فارس

.

منبع :

رواج مصرف «قرص ضد افسردگی» در بین مردم آمریکا گردآوری توسط بخش خبرگزاری تیتر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات