.

برنامه پخش مستقیم لیگ قهرمان آسیا و اروپا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برنامه پخش مستقیم لیگ قهرمان آسیا و اروپا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حساس ترین بازی های مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا روزهای سه شنبه و چهارشنبه بطور مستقیم از تلویزیون پخش خواهند شد.
برنامه پخش مستقیم لیگ قهرمان آسیا و اروپا
,تهران پرس,اخبارتهران,لیگ قهرمانان آسیا ,[categoriy]

آکاایران: برنامه پخش مستقیم لیگ قهرمان آسیا و اروپا

به گزارش تهران پرس، دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی سه‌شنبه شب (۴ مهر) برگزار می‌شود که تیم فوتبال پرسپولیس در ابوظبی میهمان الهلال عربستان خواهد بود.

این مسابقه بطور مستقیم از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت و محمدرضا احمدی گزارش این بازی‌ را برعهده خواهد داشت.

فرداشب همچنین از رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مسابقه حساس تیم‌های دورتموند و رئال مادرید از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از شبکه ورزش پخش می‌شود. این بازی را عادل فردوسی‌پور گزارش می‌کند و حمید مطهری به عنوان کارشناس در برنامه حضور خواهد داشت.

چهارشنبه شب نیز از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه دیدار تیم‌های اتلتیکو مادرید و چلسی از شبکه ورزش و دیدار تیم‌های پاریسن ژرمن و بایرن مونیخ در همین ساعت از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت که گزارش این دیدار را مزدک میرزایی بر عهده دارد و علیرضا مرزبان به عنوان کارشناس در این برنامه حضور خواهد داشت.

به گزارش آکاایران:

.

منبع :

برنامه پخش مستقیم لیگ قهرمان آسیا و اروپا گردآوری توسط بخش تهران پرس سایت آکاایران
تبلیغات