نطق انتقادی صالحی علیه رفتار خصمانه آمریکا با برجام -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نطق انتقادی صالحی علیه رفتار خصمانه آمریکا با برجام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی در کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت : طبق تاییدهای متناوب آژانس، ایران بطور صادقانه و با حسن نیت به تمام تعهدات خود طبق برجام عمل کرده است.
نطق انتقادی صالحی علیه رفتار خصمانه آمریکا با برجام
,تهران پرس,اخبارتهران, ,[categoriy]

آکاایران: نطق انتقادی صالحی علیه رفتار خصمانه آمریکا با برجام

صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی در کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح کرد :

فعالیت های هسته ای ایران تحت شفافیت حداکثری و با دسترسی های تکمیلی به سایت های هسته ای انجام می شود .
 
هر گونه اقدام یا تدابیری برای تضعیف یا خنثی کردن شروط توافق_هسته ای با هر بهانه و انگیزه سیاسی ، موجب مخدوش شدن و به خطر افتادن این دستاورد تاریخی خواهد شد که زیان آن نه تنها متوجه طرفهای این توافق بلکه کل جامعه بین المللی خواهد شد .
 
رفتار خصمانه دولت آمریکا و تدابیر این کشور برای مخدوش کردن توافق هسته ای و جلوگیری از منتفع شدن ایران از توافق هسته ای ،مغایر با روح و متن برجام است .
 
ما همچنان اطمینان داریم که آژانس و مدیر کل آن در برابر چنین درخواستهای غیر قابل قبولی مقاومت خواهند کرد و به ایفای نقش نظارتی فنی خود بطور بی طرفانه ادامه خواهند داد و از اطلاعات حساس فنی و صنعتی به دست آمده از طریق بازرسی ها محافظت خواهند کرد.

به گزارش آکاایران:

.

منبع :

نطق انتقادی صالحی علیه رفتار خصمانه آمریکا با برجام گردآوری توسط بخش تهران پرس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات