۵ باشگاه ورزشی متخلف در استان اردبیل پلمب شد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۵ باشگاه ورزشی متخلف در استان اردبیل پلمب شد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,5, باشگاه, ورزشی,[categoriy]

آکاایران: ۵ باشگاه ورزشی متخلف در استان اردبیل پلمب شد

آکاایران: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج باشگاه ورزشی متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهنام بهشتی صبح امروز در کارگاه پیشگیری از اعتیاد با رویکرد مبارزه با دوپینگ در سالن رضازاده اردبیل اظهار داشت: اعتیاد و دوپینگ خطری است جدی که ظرفیت و توانمندی جوانان را از بین می‌برد و جامعه را از وجود نیروی انسانی توانمند محروم می‌سازد.

به گزارش آکاایران: وی گفت: با توجه به ضرورت و نیازهای آموزشی استان در این حوزه، تمهید مقدمات برگزاری چنین کارگاه‌هایی در سطح استان با پیشنهاد و تدابیر دبیرخانه شورا و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است تا اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی لازم در این زمینه انجام شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری این کارگاه، دانش‌افزایی مدیران باشگاه‌های ورزشی، مربیان فعال و ورزشکاران در راستای پیشگیری از اعتیاد و مصون‌سازی جامعه ورزشکاران و محیط‌های ورزشی است.

بهشتی از پلمب پنج باشگاه ورزشی متخلف در سطح استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: هر روز مواد نوین نیروزا به بازار مصرف وارد می‌شود که ضروری است مربیان و ورزشکاران رشته‌های ورزشی مختلف آشنایی و اشرافیت کاملی به این گونه مواد و مضرات آنها دارا باشند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با اشاره به حضور 150 نفر از مدیران باشگاه‌های ورزشی، مربیان فعال و ورزشکاران در این کارگاه تصریح کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با افزایش و تدام چنین کارگاه‌هایی زمینه‌ای را فراهم کنیم تا شاهد کاهش دوپینگ در باشگاه‌های ورزشی بوده و زمینه انجام فعالیت‌های ورزشی سالم و بانشاط را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

.

منبع :

۵ باشگاه ورزشی متخلف در استان اردبیل پلمب شد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات