تمرین بانشاط شاگردان برانکو قبل از بازی با الهلال - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تمرین بانشاط شاگردان برانکو قبل از بازی با الهلال - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تمرین بانشاط شاگردان برانکو قبل از بازی با الهلال - Tasnim
,تمرین, بانشاط, شاگردان,[categoriy]

آکاایران: تمرین بانشاط شاگردان برانکو قبل از بازی با الهلال

آکاایران: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار رفت برابر الهلال را در ورزشگاه الجزیره ابوظبی برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار رفت برابر الهلال از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017 را از ساعت 20 به‌وقت محلی در ورزشگاه الجزیره ابوظبی برگزار کردند.

به گزارش آکاایران: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 19:30 دقیقه هتل گرند میلینیوم را به‌مقصد ورزشگاه الجزیره در ابوظبی ترک کردند و ساعت 19:45 دقیقه وارد ورزشگاه شده و از ساعت 20 با سوت برانکو ایوانکوویچ تمرین خود را آغاز کردند.

بازیکنان ابتدا به‌مدت 10 دقیقه به گرم کردن پرداختند و پس از آن در نصف زمین به فوتبال درون‌تیمی روی آوردند.

در بخش بعدی تمرین، کارهای سرعتی و بدنی به‌مدت 10 دقیقه در دستور کار قرار گرفت و در ادامه فوتبال هدفمند در نیمی از زمین در قالب دو تیم قرمز و سبز انجام شد.

مرحله بعدی تمرین قرمزپوشان به زدن ضربات ایستگاهی از زوایای مختلف اختصاص داشت که زیر نظر برانکو و با تأکید سرمربی روی استقرار بازیکنان در موقعیت‌های همراه شد.

سرخپوشان پس از زدن ضربات ایستگاهی و سرد کردن بدن‌ها راهی رختکن شده و سپس ورزشگاه را به‌مقصد هتل محل اقامت خود ترک کردند.

 تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه میهمان تیم الهلال عربستان خواهد بود.

انتهای پیام/*

.

منبع :

تمرین بانشاط شاگردان برانکو قبل از بازی با الهلال - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات