بارش باران منجر به سیلاب در مشگین شهر شد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بارش باران منجر به سیلاب در مشگین شهر شد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بارش باران منجر به سیلاب در مشگین شهر شد - Tasnim
,بارش, باران, منجر,[categoriy]

آکاایران: بارش باران منجر به سیلاب در مشگین شهر شد

آکاایران: فرماندار مشگین شهر گفت: بارش باران که از بعد از ظهر امروز آغاز شده منجر به وقوع سیلاب در برخی مناطق این شهرستان شده است.

میرعلی رحیمی‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: بارش باران که از بعد از ظهر امروز در اغلب نواحی منطقه آغاز شده منجر به وقوع سیلاب در برخی مناطق شهرستان مشگین‌شهر شده و سبب وارد شدن خساراتی در این شهرستان شده است.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به خسارات وارده این سیلاب در شهرستان بیان کرد: عمده خسارات در بخش راه‌های روستایی بوده به طوری که راه روستای باللوجه میرک بر اثر این سیلاب تخریب شد.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: عملیات بازگشایی این راه روستایی با همکاری و مشارکت نیروهای خدمات‌رسان و امدادی آغاز شده و تلاش می‌کنیم تا مشکلات در این حوزه را برطرف کنیم.

وی از آماده‌باش ستاد مدیریت بحران مشگین‌شهر خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر تلاش نیروهای امدادی شهرستان مشگین‌شهر برای بازگشایی مسیرهای مسدودشده در شهرستان همچنان ادامه دارد.

رحیمی‌زاد تصریح کرد: به دنبال بارش‌ها در منطقه یک دستگاه سواری نیز در  روستای قره‌درویش مشگین‌شهر گرفتار سیلاب شد که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه تلفات جانی نداشته است.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه خوشبختانه سیلاب خسارات جانی و مالی نداشته است، افزود: هنوز گزارشی از خسارات این سیلاب ارائه نشده است و با بررسی‌های لازم در صورت وارد شدن خسارات به بخش‌های مختلف اطلاعات تکمیلی ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

.

منبع :

بارش باران منجر به سیلاب در مشگین شهر شد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات