توانمندی سپاه و بسیج در آبادانی و توسعه استان هرمزگان مورد استفاده قرار می گیرد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توانمندی سپاه و بسیج در آبادانی و توسعه استان هرمزگان مورد استفاده قرار می گیرد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

توانمندی سپاه و بسیج در آبادانی و توسعه استان هرمزگان مورد استفاده قرار می گیرد - Tasnim
,توانمندی, سپاه, و,[categoriy]

آکاایران: توانمندی سپاه و بسیج در آبادانی و توسعه استان هرمزگان مورد استفاده قرار می گیرد

آکاایران: استاندارهرمزگان گفت: باید از استعداد و توانمندی سپاه و به خصوص بسیج سازندگی به عنوان یک الگو در آبادانی و توسعه استان هرمزگان استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، فریدون همتی بعد از ظهر امروز در نشست با فرماندهان سپاه و بسیج استان هرمزگان به هفته دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت: نباید یاد و خاطره ایام دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان و ایثار مردم همیشه در صحنه فراموش شود و باید در این هفته ضمن تجلیل و یادآوری خاطرات رزمندگان، شهیدان و آزادگان از مردم عزیز که همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند تشکر کنیم و شاکر خداوند برای داشتن چنین مردم مومن و همیشه در صحنه باشیم.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را در راستای بر طرف‌سازی مشکلات و مسائل مردم و کشور به کار بسته است، افزود: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای افزایش اقتدار کشور در صحنه‌های داخلی و خارجی به کار بسته تا ایران اسلامی در جامعه بین‌المللی بدرخشد و با تدبیر بتوانیم از دشمنان عبور کنیم.

استاندار هرمزگان برجام را نمونه موفق عملکرد دولت دانست و عنوان کرد: دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از هدایت‌های مقام معظم رهبری، در بحث مذاکرات ورود یافت کرد و نتیجه آن برجام بود و تا قبل از برجام، آمریکا یک اجماع جهانی بر علیه ما ایجاد کرده بود که امروز آن اجماع دیگر موجود نیست و جهانیان به بدعهدی آمریکا پی برده‌اند.

همتی اضافه کرد: آمریکا با ایجاد تحریم‌ها بر علیه ما به دنبال فشار اقتصادی بر کشور بود تا ما را به زانو در آورد که با لطف خدا و هوشیاری و ولایتمداری مردم، مسئولان توانستند این مانع بزرگ را با برجام تا حدی برطرف و به جهانیان پیام صلح و دوستی ایران اسلامی را مخابره کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروز اگر می‌بینید که ترامپ و تیم نوین سیاسیون آمریکا در حال یاوه‌گویی‌های نسنجیده در مورد برجام هستند نشانگر این است که کشور ما در مسیر درست گام برداشته که موجب عصبانیت آنها شده است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: امروز در سایه همدلی، همراهی، وحدت و تبعیت از ولایت فقیه، مردم سختی را پشت سر گذاشته و نظام جمهوری اسلامی در منطقه تعیین کننده است و این‌ها نشانه‌های اقتدار و عظمت رهبری، ملت و نیروهای نظامی ما هستند و به همین دلیل امروز در موقعیت برتر و ممتاز قرار داریم.

همتی با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام و کشور است، افزود: دشمن به دنبال لطمه زدن به کشور از طریق اقتصاد است و باید همان گونه که در حوزه های دیگر به ویژه سیاسی موفق شده‌ایم، در اقتصاد، تولید و صادرات نیز موفق و از اتکا به اقتصاد نفتی خارج شویم.

وی تحقق اقتصاد مقاومتی را از راه‌های اصلی برون رفت کشور از مشکلات دانست و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی که از منویات مقام معظم رهبری است، باید تحقق یابد و با سرمایه گذاری و تولید علاوه بر افزایش اشتغال، مشکلات اقتصادی کشور را بر طرف ساخت.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه از همه توانمندی استان هرمزگان برای ارتقا و پیشترفت آن استفاده خواهم کرد، گفت: با ایجاد همدلی و وحدت و به کارگیری از همه توانمندی‌های استان امیدوارم بتوانیم خدمات مناسبی برای مردم منطقه انجام دهیم و این امر با پرهیز از جدایی، تفرقه و هدررفت منابع و انرژی و با استفاده از توانمندی ها و هماهنگی و وحدت امکان‌پذیر است.

همتی با بیان اینکه باید از استعداد و توانمندی سپاه و به ویژه بسیج سازندگی به عنوان یک الگو در آبادانی و توسعه استان هرمزگان استفاده کرد، افزود: عملکرد بسیج سازندگی انجام کار با سرعت و کیفیت بالا و قیمت پایین است زیرا نگاه بسیجی آرمانی نگاه کردن به موضوعات است و این امر موجب پیشرفت و توسعه می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان نیز در این نشست گفت: مجموعه سپاه امام سجاد(ع) همان گونه که در دولت‌های قبل با ادارات استان همکاری داشته آماده هرگونه همکاری با استاندارای و مجموعه دولت در استان است و برای بهبود بخشیدن وضعیت زندگی مردم از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

سردار رضا ترابی اضافه کرد: با تمام قوا آماده همکاری با مجموعه دولت در استان و خدمات‌رسانی به مردم و ادای دین خود به انقلاب هستیم و در این راه از هیج کاری فرو گذار نیستیم.

انتهای پیام/

.

منبع :

توانمندی سپاه و بسیج در آبادانی و توسعه استان هرمزگان مورد استفاده قرار می گیرد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات